Trajekt z Naxosu do Rafiny

Trasa trajektu z Naxos Rafina spojuje Kykladské ostrovy s Atény i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Cyclades Fast Ferries provozuje své plavby až 7 krát týden, SeaJets 14 krát týden & Trajekt společnosti Golden Star Ferries je k dispozici 14 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 35 plavby týden na trase z Naxos Rafina mezi Kykladské ostrovy a Atény, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Naxos - Rafina

Průměrné ceny na trase Naxos Rafina

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Naxos Rafina je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Naxos

Řecký ostrov Naxos je součástí Kykladských ostrovů, které leží v Egejském moři. Naxos City, nebo Chora, je hlavní a největší město ostrova, které bylo vybudováno ve stylu amfiteátru na západním pobřeží ostrova. Město je také domovem jednoho z největších přístavů v Egejském moři. Je oblíbenou turistickou destinací a turistům je zde k dispozici mnoho barů, restaurací a kaváren. Po příjezdu na Naxos můžete po hrázi přejít na ostrůvek Palatia, kde se tyčí symbol ostrova - Portara, kamenná brána dávno zaniklého starověkého chrámu. Pohled na ni je nejkrásnější při západu slunce.

Ostrov je také známý produkcí brambor, vínem, likérem Kitron a oblíbeným sýrem Graviera. Po celém ostrově je mnoho restaurací, které nabízejí místní produkty a to pro množství turistů, kteří ostrov navštíví.

Z přístavu na ostrově se plaví trajekty do Pireus (Athény) a na jiné ostrovy v oblasti Kyklad.

Průvodce přístavem Rafina

Rafina je přístavní město, které se nachází na jihovýchodní části pevninského Řecka.
Rafina je oblíbenou zastávkou pro turisty, kteří sledují trajektem na Kykladské ostrovy.