Palma
Barcelona
Trajekty do Španělsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Palma do Barcelona

Trasa trajektu z Palmy Barcelona spojuje Mallorca s Španělsko i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Trasmediterranea provozuje své plavby až 10 krát týden, Balearia 6 krát týden, Grandi Navi Veloci 7 krát týden & Trajekt společnosti Trasmed GLE je k dispozici 6 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 29 plavby týden na trase z Palmy Barcelona mezi Mallorca a Španělsko, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Alternativy trajektů z Palma do Barcelona

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Mallorcy do Španělsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Palma do Barcelona?

  Doba plavby trajektem z Palma do Barcelona je přibližně 7h 30m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Palma a Barcelona?

  Existuje 4 populárních provozovatelů trajektů pro Palma do Barcelona. Jedná se o
  • Trasmediterranea
  • Balearia
  • Grandi Navi Veloci
  • Trasmed GLE
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Palma do Barcelona?

  Rezervujte si trajekty z Palma do Barcelona prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Palma do Barcelona?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Palma do Barcelona s
  • Trasmediterranea
  • Balearia
  • Grandi Navi Veloci
  • Trasmed GLE
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Palma do Barcelona?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Palma do Barcelona s
  • Trasmediterranea
  • Balearia
  • Grandi Navi Veloci
  • Trasmed GLE
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Palma do Barcelona?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Trasmediterranea
  • Balearia
 • Jaká je vzdálenost z Palma do Barcelona?

  Vzdálenost mezi Palma a Barcelona je přibližně 112 námořních mil.

Průvodce přístavem Palma

Město Palma se nachází na jižním pobřeží španělského ostrova Mallorca a je hlavním městem Baleárských ostrovů. Město leží v zátoce Palma a je ze severu a západu obklopeno pohořím nazývaným Serra de Tramuntana, které bylo přidáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Historie města sahá až do římských časů, kdy právě Římané obsadili místo dnešního města. Palma v minulosti spadala také pod vládu Byzantské říše nebo pod vedení Jakuba I. Aragonského.

V současné době je město velmi oblíbené u turistů, k vidění je například tamní katedrála La Seu. Ta byla postavena na místě starší mešity, práce na katedrále začaly v roce 1229 a byly dokončeny v roce 1601. Ve městě Palma je dále Parc de la Mar (Park moře), který je poblíž katedrály, v místě, kde mohou návštěvníci relaxovat a užívat si krás okolí.

Přístav Palma Ferry Port se nachází v jihozápadní části města, je z něj vynikající výhled na katedrálu. Trajekty z tohoto místa vyplouvají poměrně často, jedná se tedy o vytížený přístav, který je dobře dostupný díky spojení s hlavními silnicemi, které vedou z města. Mezi destinace, kam lodě vyplouvají, patří Ibiza, Mahon, Barcelona, ​​Valencia a Denia.


Průvodce přístavem Barcelona

Španělské město Barcelona leží na pobřeží Středozemního moře mezi ústí řeky Llobregat a řekou Besos a na západě je ohraničeno pohořím Serra Collserola. Jedná se o hlavní město autonomního regionu Katalánsko a po Madridu je druhým největším městem Španělska. První zmínky o městě pocházejí z doby, kdy byla Barcelona založena jako římské město, a poté ze středověku, kdy se stala hlavním městem okresu Barcelona. Dnes je město velmi oblíbeným turistickým cílem a kulturním centrem, je proslulé pro architektonické práce umělců Antoni Gaudi a Lluis Domenech i Montaner, které byly zařazeny na seznam světového dědictví UNESCO.

V Barceloně je spousta věcí k vidění - Národní muzeum umění v Katalánsku, které obsahuje sbírku románského umění, zatímco Muzeum současného umění v Barceloně má sbírku katalánského a španělského umění po roce 1945. Ve městě je také Fundació Joan Miró, Picassovo muzeum a Fundació Antoni Tàpies - vystavují se zde významné sbírky těchto světově proslulých umělců. Muzeum Can Framis se zaměřuje na katalánské umění po roce 1960, které vlastní Fundació Vila Casas.

Z přístavu města, jehož nástupiště se nachází poblíž centra města, odjíždějí trajekty na Mallorku, Ibizu a do Maroka (Tangier Med).


Palma do Barcelona Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 26/02/2024 a 03.03.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Grandi Navi Veloci 10:00 17:30 7 hodin 30 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Trasmed GLE 11:30 19:00 7 hodin 30 minut Út, St, Čt, Pá, Sat, Sun
Balearia 11:30 19:30 8 hodin Út, St, Čt, Pá, Sat
Balearia 11:30 20:30 9 hodin Sun
Grandi Navi Veloci 21:30 06:30 9 hodin Sun

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.