COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Paros - Thira je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Paros - Thira

  • 7 Sailings Weekly 3 hr 5 min
  • Get price
  • 14 Sailings Weekly 1 hour 55 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 2 hr 5 min
  • Get price
  • 3 Sailings Weekly 2 hr 15 min
  • Get price

Trajekt z Paros do Thira

Trasa trajektu z Paros Thira spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Blue Star Ferries provozuje své plavby až 7 krát týden, SeaJets 14 krát týden, Golden Star Ferries 7 krát týden & Trajekt společnosti Minoan Lines je k dispozici 3 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 31 plavby týden na trase z Paros Thira mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Paros

Paros je řecký ostrov uprostřed Egejského moře, je součástí skupiny ostrovů Kyklady. Leží na západ od Naxos, od kterého je oddělen asi 8 km širokým kanálem.
Hlavní město ostrova, Parikia, nachází se v zátoce na severozápadní straně ostrova, nachází se na místě starobylého hlavního města ostrova Paros. Přístav Parikie je hlavním centrem trajektových služeb ostrovů v Egejském moři.
Paros je známý pro svůj mramor, z něhož byly postavené velké budovy a vyřezané slavné sochy Řecka.
V naší době na ostrově najdete opuštěné mramorové lomy a doly, ale především Paros je známý jako populární turistická destinace.


Průvodce přístavem Thira

Thira je oficiální název ostrova Santorini (Řecko), který se nachází v jižní části Egejského moře, asi 200 km jihovýchodně od řecké pevniny.

Thira je v podstatě to, co zbylo po obrovské sopečné erupce, která zničila osady dříve jediného ostrova kolem roku 1500 před n.l.

Tam jsou krásné výhledy, nádherné západy slunce a nádherný pláže, a proto není překvapením, že Thira je velmi oblíbená u turistů.