COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Piombino - Cavo je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Piombino do Cavo

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie na Elbu

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Piombino - Cavo

    • 4 Sailings Daily 30 min
    • Get price
    • 5 Sailings Daily 15 min
    • Get price

Trajekt z Piombino do Cavo

Trajektová trasa Piombino Cavo spojuje Itálie s Elba a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Moby Lines se plaví 4 krát za den s dobou trvání plavby kolem 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Toremar se plaví 5 krát za den, plavba trvá od 15 minut.

Celkově je tu 63 plaveb týden na trase z Piombina Cavo mezi Itálie a Elba. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Piombino

Italské město Piombino se nachází v provincii Livorno v Toskánsku. Leží na hranici mezi Tyrhénským mořem a Ligurským mořem, u ostrova Elba, severně od Maremma. Historie města se dá vysledovat až do doby, kdy se jednalo o etruský přístav, z něhož se ve středověku stalo důležité místo Pisánské republiky. Jako vhodný čas pro návštěvu se jeví měsíc srpen, kdy je "Agosto con Gusto" v plném proudu. Jedná se o významný veletrh jídel a vín, který oslavuje gastronomii a kulinářské tradice města Piombino. Mezi další zajímavosti, které návštěvníci města jistě ocení, patří tamní muzeum (Museum of the Citadel and the City), kde lze detailněji prozkoumat prehistorickou, etruskou a římskou minulost města. Pro energičtějšího návštěvníka je podél pobřeží řada cest a cyklostezek, které vedou k modernímu přístavu Salivoli.

Z přístavu Piombino odjíždí trajekty přímo na ostrovy toskánského souostroví (ostrov Elba je vzdálen pouhých 10 km od pobřeží), stejně jako na Sardinii a Korsiku.


Průvodce přístavem Cavo

Cavo je přímořské letovisko na ostrově Elba na západním pobřeží Itálie ve Středomoří.
Cavo je známé pro své písečné pláže, které se táhne až do Capo Castello, kde můžete objevit zříceniny římského osídlení 1. st. před Kristem.