Trajekt z Piombina do Cavo

Trajektová trasa Piombino Cavo spojuje Itálie s Elba a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Moby Lines se plaví 4 krát za den s dobou trvání plavby kolem 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Toremar se plaví 5 krát za den, plavba trvá od 15 min.

Celkově je tu 63 plaveb týden na trase z Piombino Cavo mezi Itálie a Elba. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Piombino - Cavo

Průměrné ceny na trase Piombino Cavo

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Piombino Cavo je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Piombino

Italské město Piombino se nachází v provincii Livorno v Toskánsku. Leží na hranici mezi Tyrhénským mořem a Ligurským mořem, u ostrova Elba, severně od Maremma. Historie města se dá vysledovat až do doby, kdy se jednalo o etruský přístav, z něhož se ve středověku stalo důležité místo Pisánské republiky. Jako vhodný čas pro návštěvu se jeví měsíc srpen, kdy je "Agosto con Gusto" v plném proudu. Jedná se o významný veletrh jídel a vín, který oslavuje gastronomii a kulinářské tradice města Piombino. Mezi další zajímavosti, které návštěvníci města jistě ocení, patří tamní muzeum (Museum of the Citadel and the City), kde lze detailněji prozkoumat prehistorickou, etruskou a římskou minulost města. Pro energičtějšího návštěvníka je podél pobřeží řada cest a cyklostezek, které vedou k modernímu přístavu Salivoli.

Z přístavu Piombino odjíždí trajekty přímo na ostrovy toskánského souostroví (ostrov Elba je vzdálen pouhých 10 km od pobřeží), stejně jako na Sardinii a Korsiku.

Průvodce přístavem Cavo

Cavo je přímořské letovisko na ostrově Elba na západním pobřeží Itálie ve Středomoří.
Cavo je známé pro své písečné pláže, které se táhne až do Capo Castello, kde můžete objevit zříceniny římského osídlení 1. st. před Kristem.