Blu Navy
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Blu Navy

BN di Navigazione, nebo Blu Navy, je italský trajektový operátor spojující města Piombino v Toskánsku a Portoferraio na ostrově Elba, zatímco dceřiná společnost BN Sar Nav nabízí plavby mezi Korsikou a Sardinií ve Středozemním moři.

Společnost při svém založení v roce 2010 provozovala pouze šest plaveb denně, ale od té doby se Blu Navy rozrostla do známé a vážené v celém italském lodním průmyslu, přičemž se může pochlubit řadou plaveb a vynikající dochvilností svých lodí.

V současnosti Blu Navy využívá velké plavidlo s názvem "Acciarello", které má kapacitu 800 cestujících a 200 vozidel, s možností nalodění a vylodění se pouze za třicet minut. Acciarello je 113 metrů dlouhý a 18 metrů široký trajekt, který se plaví rychlostí šestnácti uzlů a je jedním z nejefektivnějších trajektů plujících v Tyrhénském moři.

Trajekt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2015, s důrazem na zlepšení pohodlí a možností zábavy na palubě. Nyní na něm najdete luxusní prostory na sezení a špičkový bar, kde se podává chutné občerstvení a nápoje, stejně jako nově navrženou garáž, takže cestující mohou parkovat své vozy ještě jednodušší.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Blu Navy s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Na palubě Blu Navy

Blu Navy routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.