COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Blu Navy

BN di Navigazione, nebo Blu Navy, je italský trajektový operátor spojující města Piombino v Toskánsku a Portoferraio na ostrově Elba, zatímco dceřiná společnost BN Sar Nav nabízí plavby mezi Korsikou a Sardinií ve Středozemním moři.

Společnost při svém založení v roce 2010 provozovala pouze šest plaveb denně, ale od té doby se Blu Navy rozrostla do známé a vážené v celém italském lodním průmyslu, přičemž se může pochlubit řadou plaveb a vynikající dochvilností svých lodí.

V současnosti Blu Navy využívá velké plavidlo s názvem "Acciarello", které má kapacitu 800 cestujících a 200 vozidel, s možností nalodění a vylodění se pouze za třicet minut. Acciarello je 113 metrů dlouhý a 18 metrů široký trajekt, který se plaví rychlostí šestnácti uzlů a je jedním z nejefektivnějších trajektů plujících v Tyrhénském moři.

Trajekt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2015, s důrazem na zlepšení pohodlí a možností zábavy na palubě. Nyní na něm najdete luxusní prostory na sezení a špičkový bar, kde se podává chutné občerstvení a nápoje, stejně jako nově navrženou garáž, takže cestující mohou parkovat své vozy ještě jednodušší.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Blu Navy s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Blu Navy

Na palubě Blu Navy