COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Blu Navy

BN di Navigazione, nebo Blu Navy, je italský trajektový operátor spojující města Piombino v Toskánsku a Portoferraio na ostrově Elba, zatímco dceřiná společnost BN Sar Nav nabízí plavby mezi Korsikou a Sardinií ve Středozemním moři.

Společnost při svém založení v roce 2010 provozovala pouze šest plaveb denně, ale od té doby se Blu Navy rozrostla do známé a vážené v celém italském lodním průmyslu, přičemž se může pochlubit řadou plaveb a vynikající dochvilností svých lodí.

V současnosti Blu Navy využívá velké plavidlo s názvem "Acciarello", které má kapacitu 800 cestujících a 200 vozidel, s možností nalodění a vylodění se pouze za třicet minut. Acciarello je 113 metrů dlouhý a 18 metrů široký trajekt, který se plaví rychlostí šestnácti uzlů a je jedním z nejefektivnějších trajektů plujících v Tyrhénském moři.

Trajekt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2015, s důrazem na zlepšení pohodlí a možností zábavy na palubě. Nyní na něm najdete luxusní prostory na sezení a špičkový bar, kde se podává chutné občerstvení a nápoje, stejně jako nově navrženou garáž, takže cestující mohou parkovat své vozy ještě jednodušší.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Blu Navy s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.