Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Porto Vecchio

 • Porto Vecchio Trajektový Prístav Autem

  Porto Vecchio Trajektový Prístav se nachází na jihu Corsicy a je dostupný po N198 anebo N196 smerem k jižnímu vstupu do Porto Vecchio. Odtud se vydejte po D758, potom doprava na 'Rue du 9 Septembre' až do Quai Pascal Paoli. Prístav je odtud dobre znacený.

 • Porto Vecchio Trajektový Prístav Vlakem

  V soucasné dobe nepremávají žádné vlaky na jihu Corsicy.

 • Porto Vecchio Trajektový Prístav Adresa

  Baie de Sta Giulia, F –20137 PORTO-VECCHIO

 • Ubytování v Porto Vecchio

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Porto Vecchio před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Porto Vecchio pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Porto Vecchio

Průvodce přístavem Porto Vecchio

Průvodce přístavem Porto Vecchio

Nachází se na kopci s výhledem na krásnou modrou zátoku, obec Porto-Vecchio, která se nachází 25 km severně od Bonifacio, byla hodnocena Jamesem Boswellem jako "jeden z nejvýznamnějších přístavů v Evropě". Porto Veccio bylo založeno v roce 1539 jako druhá z janovské pevnosti na východním pobřeží, na rozdíl od obce Bastia na severu. Poloha obce je ideální: v blízkosti nezastavěných a úrodných pláně a chráněného přístavu. Vývoj Porto Vecchio se zrychlil zejména díky korkovému průmyslu, který stále vzkvétal ve dvacátém století. Dnes je třetina korsického vína vyvážena z Porto Vecchio, ale největší příjem přináší turisti. Rychlý rozvoj obce v posledních desetiletích jí pomohl překonat izolaci a nyní Porto Vecchio je jednou z nejvíce rozvinutých oblastí ostrova a je třetím největším městem Korsiky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.