Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Propriano

  • Propriano Trajektový Prístav Autem

    Propriano je situovaný v zálivu Valinco Gulf na francouzském ostrove Corsica. Z Ajaccio a ze severu: vydejte se po N196 smerem na Propriano a pak následujte informacné tabule do mestského centra a do Port de Commerce. Z Bonifacio a z jihu: Pripojte se ke N196 smerem na Propriano/Ajaccio. Následujte D196 smerem na mestské centrum Propriano, a pak následujte informacné tabule do Port de Commerce. Z Porto Vecchio a východu: Vydejte se po N198 smerem na Bonifacio pak odbocte na D859 v smere na Figari a letište Figari. Pak jedte po N196 smerem na Propriano a Ajaccio. Odbocte na D196 smerem do mestského centra Propriano a následujte informacné tabule do Port de Commerce.

  • Propriano Trajektový Prístav Vlakem

    Gare Maritime, Quai L'Herminier, 20110 Propriano

  • Ubytování v Propriano

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Propriano před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Propriano pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Propriano

Průvodce přístavem Propriano

Průvodce přístavem Propriano

Propriano je obec v departementu Jižní Korsika, Francie. K dispozici je malý přírodní přístav, který byl použit již Řeky, Kartaginci, Římany, a který byl hlavním terčem útoků pirátů v 18. století, kdy byl velmi zničen. Přestavěn v roce 1900, nyní se obec může pochlubit prosperujícím přístavem a trajektem do Toulon, Marseille a na Sardinii. Město kolem přístavu získalo důležitý význam, a to především pod vedením starosty města. Dnes je město, které je také rájem pro komerční účely, rybaření a plachtění, velmi oblíbené rekreanty, kteří zde najdou perfektní dovolenou v horách na pobřeží.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.