Rezervujte si trajekt v Propriano

Přístav Propriano na Korsice Vás spojí s přístavem Marseille ve Francii, je tu výběr z kolem 3 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Propriana do Marseille je od 12 hodin 30 minut, trasu provozuje společnost La Meridionale.

Mapa přístavu Propriano

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Propriano

Služby trajektové přepravy v Propriano

 • La Meridionale
  • 3 plavby týdně 12 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Propriano

Propriano je obec v departementu Jižní Korsika, Francie.
K dispozici je malý přírodní přístav, který byl použit již Řeky, Kartaginci, Římany, a který byl hlavním terčem útoků pirátů v 18. století, kdy byl velmi zničen. Přestavěn v roce 1900, nyní se obec může pochlubit prosperujícím přístavem a trajektem do Toulon, Marseille a na Sardinii. Město kolem přístavu získalo důležitý význam, a to především pod vedením starosty města.
Dnes je město, které je také rájem pro komerční účely, rybaření a plachtění, velmi oblíbené rekreanty, kteří zde najdou perfektní dovolenou v horách na pobřeží.

Jak se dostat do přístavu Propriano

 • Propriano Trajektový Prístav Autem

  Quai l'Herminier, 20110 Propriano

 • Propriano Trajektový Prístav Vlakem

  Quai l'Herminier, 20110 Propriano

 • Ubytování v Propriano

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Propriano před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Propriano pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!