Trajekt z Rafiny do Androsu

Trasa trajektu z Rafina Andros spojuje Atény s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Cyclades Fast Ferries provozuje své plavby až 16 krát týden, SeaJets 16 krát týden & Trajekt společnosti Golden Star Ferries je k dispozici 3 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 53 plavby týden na trase z Rafina Andros mezi Atény a Kykladské ostrovy, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Rafina - Andros

Průměrné ceny na trase Rafina Andros

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Rafina Andros je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Rafina

Rafina je přístavní město, které se nachází na jihovýchodní části pevninského Řecka.
Rafina je oblíbenou zastávkou pro turisty, kteří sledují trajektem na Kykladské ostrovy.

Průvodce přístavem Andros

Andros je nejsevernější z řeckých ostrovů Kyklad, který leží asi 10 km jihovýchodně od ostrova Euboia, a 3 km severně od Tinos.

Podle řecké mytologie, ostrov dostal své jméno podle prvního osadníka Androse, který má božský původ. Ostrov také měl jiné názvy, z nichž všechny vítaly jeho bohatou flóru a vodní zdroje.

Ostrov je známý pro své pramene, kde voda vytéká z lví hlavy. Hlavní město ostrova, Paleopolis, bylo postavené na strmém svahu.