Rinella
Lipari
Trajekty do Liparské ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Rinella do Lipari

Trajektová trasa Rinella Lipari spojuje Liparské ostrovy s Liparské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 10 krát za den s dobou trvání plavby kolem 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Siremar se plaví 6 krát za týden, plavba trvá od 50 minut.

Celkově je tu 11 plaveb den na trase z Rinella Lipari mezi Liparské ostrovy a Liparské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Rinella do Lipari?

Doba plavby trajektem z Rinella do Lipari je přibližně 40m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Rinella a Lipari?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Rinella do Lipari. Jedná se o
  • Liberty Lines Fast Ferries
  • Siremar

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Rinella do Lipari?

Rezervujte si trajekty z Rinella do Lipari prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Rinella do Lipari?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Rinella do Lipari s
  • Liberty Lines Fast Ferries
  • Siremar

Můžete vzít své auto na trajekt z Rinella do Lipari?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Rinella do Lipari s
  • Siremar

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Rinella do Lipari?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Liberty Lines Fast Ferries

Jaká je vzdálenost z Rinella do Lipari?

Vzdálenost mezi Rinella a Lipari je přibližně 9 námořních mil.

Průvodce přístavem Lipari

Lipari je největší z Liparských ostrovů u severního pobřeží Sicílie.
Z historického hlediska, Lipari je nejzajímavější z ostrovů, ačkoli letní návštěvníci přicházejí hlavně pro místní pláže.


Rinella do Lipari Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 27/05/2024 a 02.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Liberty Lines Fast Ferries 05:30 06:00 30 minut Mon, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 05:45 06:15 30 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 06:00 06:40 40 minut Každý den
Liberty Lines Fast Ferries 07:05 07:45 40 minut Mon, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 07:20 08:00 40 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 07:21 07:50 29 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 08:05 08:35 30 minut Sun
Liberty Lines Fast Ferries 08:30 09:10 40 minut Každý den
Siremar 09:00 09:50 50 minut Sun
Liberty Lines Fast Ferries 10:05 10:35 30 minut Mon, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 10:30 11:00 30 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 11:00 11:25 25 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 12:30 13:10 40 minut Mon, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 12:45 13:25 40 minut Mon, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 12:50 13:30 40 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Siremar 12:55 14:20 1 hodina 25 minut Mon, Út, St, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 14:35 15:05 30 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Siremar 15:30 17:00 1 hodina 30 minut Út, Čt, Pá
Liberty Lines Fast Ferries 16:00 16:45 45 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 16:35 17:15 40 minut Mon, Út, Sat, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 17:00 17:40 40 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 17:25 18:00 35 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 18:45 19:10 25 minut Mon
Liberty Lines Fast Ferries 19:00 19:30 30 minut Mon, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 21:00 21:40 40 minut Út, St, Čt, Pá, Sat

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.