COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ryde - Southsea je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Isle of Wight do Anglie

Provozovatelé trajektů na trase Ryde - Southsea

    • 27 Sailings Daily 10 min
    • Get price

Trajekt z Ryde do Southsea

Linka Ryde Southsea spojuje Isle of Wight s Anglie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Hovertravel. Plavba probíhá 27 krát v každém den s dobou plavby přibližně 10 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Ryde Southsea se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Ryde

Ryde je považován za bránu na ostrov Wight, protože poskytuje rychlé dopravní spojení s pevninou. Pravidelná trajektová linka mezi Portsmouth a Ryde byla vytvořena v roce 1805, ale vzhledem k tomu, že čas odjezdu záležel na počasí, čas plaveb nebyl ustálený. Tento provoz se zastavil v roce 1815, kdy bylo otevřeno přístaviště, a v roce 1825 byla zahájena pravidelná trajektová linka, což vedlo ke snížení cestovního času na asi 35 minut. Ryde je přímořským městem a druhou největší městskou oblastí, která se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Wight. Město rostlo ve velikosti jako přímořské letovisko po přijetí vesnic Horní a Dolní Ryde do města v 19. století. Vliv této éry je ještě stále vidět v centrální části města a architektury. Ryde má 12 km písečných pláží a pobřežních vod, které jsou ideální pro koupání. Během odlivu voda jde daleko, což umožňuje plážové hry v ideálních podmínkách.


Průvodce přístavem Southsea

Southsea lze nalézt v kilometru od Portsmouthu na jižním konci ostrova Portsea v Hampshire, jižní Anglii.
Southsea se nachází kilometr od centra města Portsmouth a má prospívající nákupní oblast, která zahrnuje dvě nákupní centra, mnoho známých značek v kombinaci s řadou nezávislých obchodníků, včetně charitativních obchodů, obchodů s potravinami, nábytkem a domácími potřebami.
Existuje mnoho zajímavostí, které stojí za návštěvu, včetně Blue Reef Aquarium, vodní centrum, Muzeum Dne D, hrad Southsea, Královské divadlo, a několik kilometrů pláží.