Hovertravel
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Hovertravel

Hovertravel poskytuje nejrychlejší plavbu na ostrov Isle of Wight, a to přes průliv Solent. Jedná se nejen o nejdéle fungujícího a jediného komerčního provozovatele vznášedel na světě, ale také posledního, který zůstává v západní Evropě.

Trajekty společnosti Hovertravel přepraví cestující přímo na břeh Southsea a Ryde, a to za pouhých 10 minut. S autobusem Hoverbus se pak mohou výletníci jednoduše dostat do Portsmouthu, k dispozici je však také autobusová a vlaková doprava do města Ryde, u obou trajektových terminálů je možné využít velké parkoviště. Procházkou k nábřeží ostrova Isle of Wight jsou návštěvníci vzdáleni jen kousek od nádherných pláží Ryde a okouzlujících butiků.

Od založení v roce 1965 využilo služby této společnosti více než dvacet devět milionů cestujících. Díky tomu, že vznášedlo má schopnost plavit se na mělčině, která je běžná obzvláště u pobřeží Ryde, dochází k úspoře času, neboť není potřeba kotvit u vzdáleného mola. Volba plavby se společností Hovertravel je tedy nejpohodlnějším způsobem, jak projít Solent, trasu běžně užívanou místními, školáky a turisty.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Hovertravel, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Hovertravel. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Hovertravel s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.