COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hovertravel

Hovertravel poskytuje nejrychlejší plavbu na ostrov Isle of Wight, a to přes průliv Solent. Jedná se nejen o nejdéle fungujícího a jediného komerčního provozovatele vznášedel na světě, ale také posledního, který zůstává v západní Evropě.

Trajekty společnosti Hovertravel přepraví cestující přímo na břeh Southsea a Ryde, a to za pouhých 10 minut. S autobusem Hoverbus se pak mohou výletníci jednoduše dostat do Portsmouthu, k dispozici je však také autobusová a vlaková doprava do města Ryde, u obou trajektových terminálů je možné využít velké parkoviště. Procházkou k nábřeží ostrova Isle of Wight jsou návštěvníci vzdáleni jen kousek od nádherných pláží Ryde a okouzlujících butiků.

Od založení v roce 1965 využilo služby této společnosti více než dvacet devět milionů cestujících. Díky tomu, že vznášedlo má schopnost plavit se na mělčině, která je běžná obzvláště u pobřeží Ryde, dochází k úspoře času, neboť není potřeba kotvit u vzdáleného mola. Volba plavby se společností Hovertravel je tedy nejpohodlnějším způsobem, jak projít Solent, trasu běžně užívanou místními, školáky a turisty.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Hovertravel, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Hovertravel. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Hovertravel s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Hovertravel

Všechny trasy Hovertravel