COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Yarmouth - Lymington je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Isle of Wight do Anglie

Provozovatelé trajektů na trase Yarmouth - Lymington

    • 14 Sailings Daily 40 min
    • Get price

Trajekt z Yarmouth do Lymington

Linka Yarmouth Lymington spojuje Isle of Wight s Anglie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Wightlink. Plavba probíhá 14 krát v každém den s dobou plavby přibližně 40 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Yarmouth Lymington se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Yarmouth

Yarmouth je přístav v západní části ostrova Wight, blízko jižního pobřeží Anglie. Město je pojmenované kvůli jeho umístění v ústí říčky západní Yar (na ostrově je také východní Yar).
Yarmouth byl osídlením pro více než tisíc let a je jednou z nejstarších osad na ostrově Wight, první zmínka o něm byla v roce 991. Původně se volal Eremue, což znamená "blátivé ústí řeky". Normani založili v Yarmouth distribuční soustavu, jejíž plán lze stále vidět i dnes. Město rostlo rychle a obdrželo první listinu, která dává právo nazývat se městem v roce 1135.
Městem a podél pobřeží ostrova Wight prochází pěší stezka "pobřežní cesta ostrova Wight".


Průvodce přístavem Lymington

Lymington je přístav na pobřeží Lamanšského průlivu, v čtvrti New Forest hrabství Hampshire. Na Lymington odkazovala Kniha posledního soudu, a pojmenovávala město jako Lentun. Ve středověku bylo město považováno za prosperující obchodní centrum stavby lodí. V minulosti Lymington byl dobře známý pro jeho schopnost pašeráctví díky četným podzemním chodbám. Nyní je rájem pro milovníky jachet, protože tam je dobré parkoviště pro čluny a spousta kaváren a barů pro jejich vlastníky. Lymington přitahuje návštěvníky svými dlážděnými ulicemi a domy 17. století. Také zajímavými pro návštěvu budou historické obchodní město, kostel 12. století a centrální část města s viktoriánskou a georgiánskou architekturou.