Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Ryde

 • Ryde Trajektový Prístav Autem

  Z Newportu následujte A3054 do Ryde.

 • Ryde Trajektový Prístav Vlakem

  Místní železnicné spoje premávají do a z Ryde a dalších cástí ostrova. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naše stránky vlaku do Ryde anebo vlaku do Isle of Wight.

 • Ryde Trajektový Prístav Autobusem

  Spolecnost Southern Vectis provozuje pravidelné spoje kolem ostrova.

 • Ryde Trajektový Prístav Parkování

  Parkovací možnosti systémem zaplacení a vystavení lístku na viditelném míste, jsou k dispozici ve trajektovém terminálu.

 • Ryde Trajektový Prístav Adresa

  Ryde Pier Head, The Esplanade, Ryde, Isle of Wight, PO33 2HF

 • Ubytování v Ryde

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Ryde před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Ryde pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Ryde

Průvodce přístavem Ryde

Průvodce přístavem Ryde

Ryde je považován za bránu na ostrov Wight, protože poskytuje rychlé dopravní spojení s pevninou. Pravidelná trajektová linka mezi Portsmouth a Ryde byla vytvořena v roce 1805, ale vzhledem k tomu, že čas odjezdu záležel na počasí, čas plaveb nebyl ustálený. Tento provoz se zastavil v roce 1815, kdy bylo otevřeno přístaviště, a v roce 1825 byla zahájena pravidelná trajektová linka, což vedlo ke snížení cestovního času na asi 35 minut. Ryde je přímořským městem a druhou největší městskou oblastí, která se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Wight. Město rostlo ve velikosti jako přímořské letovisko po přijetí vesnic Horní a Dolní Ryde do města v 19. století. Vliv této éry je ještě stále vidět v centrální části města a architektury. Ryde má 12 km písečných pláží a pobřežních vod, které jsou ideální pro koupání. Během odlivu voda jde daleko, což umožňuje plážové hry v ideálních podmínkách.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.