Trajekt ze Santa Cruz de La Palmy do San Sebastian de la Gomery

Trajektová trasa Santa Cruz de La Palma San Sebastian de la Gomera spojuje La Palma s La Gomera a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Naviera Armas se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Fred Olsen Express se plaví 10 krát za týden, plavba trvá od 2 hod.

Celkově je tu 17 plaveb týden na trase z Santa Cruz de La Palma San Sebastian de la Gomera mezi La Palma a La Gomera. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Santa Cruz de La Palma - San Sebastian de la Gomera

Průměrné ceny na trase Santa Cruz de La Palma San Sebastian de la Gomera

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Santa Cruz de La Palma San Sebastian de la Gomera je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Santa Cruz de La Palma

Santa Cruz de la Palma (španělsky "Svatý kříž") se nachází ve východní části ostrova La Palma, v provincii Santa Cruz de Tenerife na Kanárských ostrovech (Španělsko).
Město založil Alonso Fernández de Lugo 03.05.1493. Původně sloužilo jako přístavní město pro spojovací cesty v Severní a Jižní Americe, a vývoz zboží, jako je cukrová třtina. Město bylo osídleno piráty a později bylo přestavěno a opevněno proti budoucím útokům pirátů.
Tato slavná minulost zakotvila se v historické čtvrti Santa Cruz de la Palma v dědictví drahých paláců, koloniálních budov a domů s typickými prvky lidové architektury na Kanárských ostrovech, například dřevěnými balkony.

Průvodce přístavem San Sebastian de la Gomera

Španělské město San Sebastian de la Gomera je hlavním městem ostrova La Gomera na Kanárských ostrovech. Díky své historické vazbě na objev Ameriky je také znám jako "Isla Colombina". Město se rozléhá kolem zálivu a pro turisty je zajímavé množství zachovaných památek jako například kostel Church of La Asuncion, the Pozo de la Aguada nebo středověká pevnost Torre del Conde (The Tower of the Count). Město San Sebastian de la Gomera je na turisty řádně připraveno díky škále rekreačních zařízení i služeb, zejména možnosti rozličných vodních sportů v okolí městského přístavu.

Náhledem do vnitrozemí objevíte mnoho turistických a cyklistických stezek, z nichž se můžete nejen těšit, ale hlavně je můžete využít k prozkoumání hornatého terénu ostrova La Gomera, a to společně s některými z jeho přírodních pokladů, mezi které se řadí mj. přírodní rezervace Majona a národní park Garajonay.

Kromě četných přejezdů na sousední ostrov Tenerife, které probíhají denně, jsou v nabídce přístavu také výlety katamaránem, a to kolem ostrova.