Trajekt ze Santa Teresa di Gallury do Bonifacio

Trajektová trasa Santa Teresa di Gallura Bonifacio spojuje Sardinie s Korzika a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Moby Lines se plaví 4 krát za den s dobou trvání plavby kolem 50 minut. zatímco Trajekty společnosti Blu Navy se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 1 hod.

Celkově je tu 56 plaveb týden na trase z Santa Teresa di Gallura Bonifacio mezi Sardinie a Korzika. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů ze Santa Teresa di Gallury do Bonifacio

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Sardinie do Korzika

Provozovatelé trajektů na trase Santa Teresa di Gallura - Bonifacio

  • Moby Lines
    • 4 plavby denně 50 min
    • Zjistit cenu
  • Blu Navy
    • 4 plavby denně 1 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Santa Teresa di Gallura Bonifacio

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Santa Teresa di Gallura Bonifacio je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Santa Teresa di Gallura

Město stojí na krátkém výběžku s výhledem na průliv Bonifacio. Pobřežní letovisko Santa Teresa di Gallura se vyznačuje velmi spořádaným centrem města, s jeho pravidelnými cestami, které byly postaveny od založení města v roce 1808 Piedmontese.

V posledních několika desetiletích tato rybářská vesnice byla přeměněna na krásné pobřežní město, které láká tisíce turistů ročně. Město je známé pro své pláže, pobřeží s křišťálově čistou vodou s jemným bílým pískem v bezprostřední blízkosti města. Santa Teresa je také významný přístav, který se nachází v hlubokém fjordu. Kromě přístaviště rybářských plavidel, existuje i řada přístavišť pro výletní lodě, stejně jako přistav pro trajekty plující mezi Sardinií a Bonifacio.

Průvodce přístavem Bonifacio

Bonifacio je město a obec na jihu Korsiky, v komuně jižní Korsika ve Francii. Bonifacio je rozdělený do dvou částí: staré město a horní město. Většina obyvatel žije v horní části města, včetně jeho nejslavnější obyvatelky - francouzské herečky Marie-José Nat. K dispozici je také port se spoustou rybolovu a plavidel pro osobní přepravu.
Kouzlo města a blízkost idylických pláží dělá město oblíbenou destinací pro turisty v létě, a to zejména pro obyvatele pevninské Francie. Bonifacio je také výchozím bodem pro malý ostrov Lavezzi, který je nejjižnějším bodem Francie.