Serifos
Atény (Pireus)
Trajekty do Atény
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Serifos do Atény (Pireus)

Trasa trajektu ze Serifosu Atény (Pireus) spojuje Kykladské ostrovy s Atény i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Aegean Speed Lines provozuje své plavby až 8 krát týden, Zante Ferries 5 krát týden, SeaJets 14 krát týden & Trajekt společnosti Aegean Sea Lines je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 34 plavby týden na trase ze Serifosu Atény (Pireus) mezi Kykladské ostrovy a Atény, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Atény
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Serifos do Atény (Pireus)?

  Doba plavby trajektem z Serifos do Atény (Pireus) je přibližně 3h 06m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Serifos do Atény (Pireus)?

  Cena trajektu z Serifos do Atény (Pireus) se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Serifos do Atény (Pireus) je 106 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Serifos a Atény (Pireus)?

  Existuje 4 populárních provozovatelů trajektů pro Serifos do Atény (Pireus). Jedná se o
  • Aegean Speed Lines
  • Zante Ferries
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Serifos do Atény (Pireus)?

  Rezervujte si trajekty z Serifos do Atény (Pireus) prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Jaká je vzdálenost z Serifos do Atény (Pireus)?

  Vzdálenost mezi Serifos a Atény (Pireus) je přibližně 68 námořních mil.

Průvodce přístavem Serifos

Serifos je řecký ostrov v Egejském moři, který se nachází v západních Kykladech, na jih od Kythnos a severozápad od Sifnos. Přes ostrov prochází trajekt na lince Pireus - Serifos - Sifnos - Milos - Kimilos.
V nekonečném kouzlu Egejského moře, Serifos vyniká jedinečným způsobem a nabízí ideální místo k odpočinku na slunci na krásném místě u moře.


Průvodce přístavem Atény (Pireus)

Řecké město a přístav Piraeus je jedním z největších přístavů v celém Středomoří a třetím největším na světě. Stal se navíc hlavním střediskem pro trajektovou síť, která zasahuje do Egejského moře. Piraeus je důležité město samo o sobě, a to bez ohledu na skutečnost, že je často považováno za předměstí Atén, řeckého hlavního města, které je situováno v jeho těsné blízkosti. Bez ohledu na vzdálenost Atén má nábřeží Piraeus svůj vlastní výrazný vzhled s důrazem na nejatraktivnější části města, které se nachází ve východní čtvrti vedle přístavu Mikrolimano a přístavu Zea Marina. Místní oblíbenou událostí je Mezinárodní filmový festival Ecocinema, který se koná každoročně koncem února. V kinech Atticon Cinema a Cineac Cinema, která se nachází na náměstí, se promítá řada filmů.

Plno restaurací, barů a nočních klubů. Okolí nábřeží bylo přestaveno před olympijskými hrami v Aténách a výsledek této činnosti představuje nová přístavní promenáda lemována stromy, která navíc protíná středověké městské hradby. Tyto hradby sloužily jako vzpomínka a jako pohled na bohatou minulost města.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.