Trajekt ze Sifnosu do Milosu

Trasa trajektu z Sifnos Milos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 5 lodními společnostmi. Aegean Speed Lines provozuje své plavby až 11 krát týden, Zante Ferries 4 krát týden, SeaJets 3 krát den, Hellenic Seaways 3 krát týden & Trajekt společnosti Golden Star Ferries je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 46 plavby týden na trase z Sifnos Milos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 5 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Sifnos - Milos

Průměrné ceny na trase Sifnos Milos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Sifnos Milos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Sifnos

Sifnos je ostrov v řeckém souostroví Kyklad, který se nachází na jihovýchodě Serifos, západně od Antiparos a severovýchodě od Kimolos.
Sifnos s jeho jedinečnými a speciálními vlastnostmi je ideálním místem pro dovolenou v Řecku. V centru Sifnos najdete hlavní město Apollonia s výraznou "kykladskou" architekturou a množstvím kostelů.
Obecně platí, že Sifnos slibuje perfektní dovolenou na pláži, noční život, a možná nejlepší kuchyni v regionu.

Průvodce přístavem Milos

Sopečný ostrov Milos, vytvořený v unikátním tvaru podkovy, je součástí Kyklad v Řecku.
Miloš je známý sochou Afrodity ("Venus de Milo", která se nyní nachází v Louvre), sochami řeckého boha Asklépia (dnes v Britském muzeu) a Poseidonu.
Návštěvníci nemají šanci zůstat lhostejné k tomuto ostrovu od okamžiku svého prvního kroku na ostrově.