Sorrento
Capri
Trajekty do Neapolský záliv
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Sorrento do Capri

Trasa trajektu ze Sorrenta Capri spojuje Itálie s Neapolský záliv i nyní je provozovaná 5 lodními společnostmi. SNAV provozuje své plavby až 4 krát den, NLG 6 krát den, Caremar 4 krát den, Alilauro Gruson 14 krát den & Trajekt společnosti Laser Capri je k dispozici 3 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 31 plavby den na trase ze Sorrenta Capri mezi Itálie a Neapolský záliv, s 5 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Alternativy trajektů z Sorrento do Capri

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Neapolského zálivu
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Sorrento do Capri?

Doba plavby trajektem z Sorrento do Capri je přibližně 22m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Sorrento a Capri?

Existuje 5 populárních provozovatelů trajektů pro Sorrento do Capri. Jedná se o
  • SNAV
  • NLG
  • Caremar
  • Alilauro Gruson
  • Laser Capri

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Sorrento do Capri?

Rezervujte si trajekty z Sorrento do Capri prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Jaká je vzdálenost z Sorrento do Capri?

Vzdálenost mezi Sorrento a Capri je přibližně 9 námořních mil.

Průvodce přístavem Sorrento

Sorrento je malé město v Kampánii, jižní Itálie.
Kromě své slávy výrobce Limoncello, Sorrento má krásnou architekturu, kavárny, restaurace a obchody. Vlakovou dopravou je snadné dostat se sem z Neapole, Sorrento je ideálním výchozím bodem pro návštěvu Pompeje a Ercolano.


Průvodce přístavem Capri

Capri je ostrov v Tyrhénském moři, který je součástí italské provincie Neapole v regionu Kampánie.

Hlavní město ostrova má stejný název, a ostrov Capri je velmi oblíbenou prázdninovou destinaci od římských časů.

Od roku 1950 Capri je velmi populární mezi italskými a zahraničními turisty.
V letních měsících je ostrov zvláště oblíbený u turistů, kteří přijíždějí na jeden den trajektem z Neapole a Sorrenta.


Sorrento do Capri Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 20/05/2024 a 26.05.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Alilauro Gruson 07:15 07:35 20 minut Čt, Pá, Sat, Sun
Caremar 07:45 08:12 27 minut Každý den
Laser Capri 08:00 08:30 30 minut Každý den
SNAV Aliscafi 08:20 08:40 20 minut Sun
SNAV Aliscafi 08:20 08:42 22 minut Mon, Pá, Sat
NLG 08:30 08:55 25 minut Mon, St, Čt, Pá, Sat, Sun
Alilauro Gruson 08:45 09:05 20 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
NLG 09:00 09:25 25 minut Mon, St, Čt, Sat, Sun
Alilauro Gruson 09:20 09:40 20 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
Caremar 09:25 09:57 32 minut Každý den
NLG 09:40 10:05 25 minut Mon, St, Čt, Pá, Sat, Sun
Alilauro Gruson 09:55 10:15 20 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
Alilauro Gruson 10:45 11:05 20 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
NLG 11:10 11:35 25 minut Mon, St, Čt, Pá, Sat, Sun
Laser Capri 11:20 11:50 30 minut Každý den
SNAV Aliscafi 11:25 11:42 17 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
Alilauro Gruson 11:55 12:15 20 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
Laser Capri 12:35 13:05 30 minut Každý den
Alilauro Gruson 13:35 13:55 20 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
SNAV Aliscafi 14:05 14:32 27 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
NLG 14:35 15:00 25 minut Mon, St, Čt, Pá, Sat, Sun
Caremar 14:40 15:07 27 minut Každý den
Alilauro Gruson 15:50 16:10 20 minut Mon, St, Čt, Pá, Sat, Sun
Alilauro Gruson 16:05 16:25 20 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
NLG 16:10 16:35 25 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
SNAV Aliscafi 16:35 16:52 17 minut Čt, Pá, Sat
Alilauro Gruson 16:50 17:10 20 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
Alilauro Gruson 17:50 18:10 20 minut Mon, Čt, Pá, Sat, Sun
Caremar 19:25 19:47 22 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.