Laser Capri
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Laser Capri

Lasar Capri je italský provozovatel, který celoročně zajišťuje trajekty z Neapolského zálivu na ostrov Capri. Nabízí 5 různých trajektových linek na Capri, včetně Sorrento - Capri, Portici - Capri, Torre del Greco - Capri, Seiano - Capri a Piano di Sorrento - Capri.

Tato služba v současné době umožňuje na palubu trajektů vstup pouze pěším cestujícím. Cestující si mohou vzít na palubu jízdní kola za cenu 5 eur za každou cestu. S Lasar Capri mohou cestovat také domácí zvířata, a to za 5 € za každou cestu. Ujistěte se prosím, že jste se dostavili alespoň 15 minut před plánovaným odjezdem, abyste měli dostatek času na nástup.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Laser Capri s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Laser Capri s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.