Swinoujscie
Trelleborg
Trajekty do Švédsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Swinoujscie do Trelleborg

Linka Swinoujscie Trelleborg spojuje Polsko s Švédsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, TT Line. Plavba probíhá 12 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 6 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Swinoujscie Trelleborg se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Polska do Švédsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Swinoujscie do Trelleborg?

  Doba plavby trajektem z Swinoujscie do Trelleborg je přibližně 6h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Swinoujscie do Trelleborg?

  Cena trajektu z Swinoujscie do Trelleborg se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Swinoujscie do Trelleborg je 185 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Swinoujscie a Trelleborg?

  Existuje 1 trajektový operátor pro Swinoujscie až Trelleborg a toto je
  • TT Line
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Swinoujscie do Trelleborg?

  Rezervujte si trajekty z Swinoujscie do Trelleborg prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Swinoujscie do Trelleborg?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Swinoujscie do Trelleborg s
  • TT Line
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Swinoujscie do Trelleborg?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Swinoujscie do Trelleborg s
  • TT Line
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Swinoujscie do Trelleborg?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • TT Line
 • Jaká je vzdálenost z Swinoujscie do Trelleborg?

  Vzdálenost mezi Swinoujscie a Trelleborg je přibližně 108 námořních mil.

Průvodce přístavem Swinoujscie

Polské město a přístav Svinoústí leží na pobřeží Baltského moře a Štětínského zálivu, na severozápadě země. Většina města se rozprostírá na ostrovech Uznam a Wolin, částečně však také na dalších menších ostrovech, z nichž největší je ostrov Karsibór. Německá oblast Ahlbeck je rovněž součástí ostrova Uznam, sousedí se Svinoústím, přičemž je s tímto přístavem navíc propojena silnicí a promenádou o délce 12 km.

Zajímavé památky ve městě zahrnují muzeum hlubinného rybolovu, které se nachází v bývalé radnici. Muzejní exponáty obsahují dějiny mořského rybolovu, mořských zvířat, města včetně jeho okolí i historického navigačního vybavení. Ve městě je rovněž tzv. andělská pevnost (Fort Anioła), která byla postavena v letech 1845-1858 a je replikou Hadriánova mauzolea v Římě. Koncerty a umělecké výstavy se konají v západní pevnosti, která byla vybudována v letech 1843-1863. Pevnost byla v minulosti několikrát rekonstruována a od druhé světové války až do roku 1962 byla sídlem Rudé armády.

Svinoústí má největší a nejmodernější trajektový terminál v Polsku s pravidelným spojením do destinací jako je Dánsko a Švédsko.


Průvodce přístavem Trelleborg

Trelleborg je nejjižnější město Švédska a jeho historii je možné sledovat až do 13. století, kdy bylo město představeno jako svatební dar švédskému princi Valdemarovi, a to od dánské královské rodiny. Město si posléze vzali Dánové zpět, kteří zde vládli až do roku 1658, kdy se město vrátilo opět pod švédské vedení. Dnes město často navštěvují lidé, kteří cestují mezi Švédskem a Německem, a to kvůli trajektům, které vyplouvají z přístavu a míří do měst Rostock, Sassnitz, Lübeck a Travemünde. Tyto trajektové trasy začaly fungovat v roce 1897 linkou Sassnitz, trasa do Travemünde byla založena v roce 1962, cesta do bývalého východoněmeckého města Rostock vznikla po pádu Berlínské zdi v roce 1989. Trajekty, které plují na těchto trasách, mohou přepravovat jak pasažéry, automobily, tak těžké nákladní vozy, které jsou obvykle na cestě po Evropě. V roce 1917 přijel Lenin trajektem ze Sassnitzu do Trelleborgu, aby stal v čele revoluce.


Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.