Trajekt z Thira do Pireusu

Trasa trajektu z Thira Pireus spojuje Kykladské ostrovy s Atény i nyní je provozovaná 6 lodními společnostmi. Minoan Lines provozuje své plavby až 3 krát týden, Blue Star Ferries 14 krát týden, Anek Lines 2 krát týden, Cyclades Fast Ferries 3 krát týden, Zante Ferries 2 krát týden & Trajekt společnosti SeaJets je k dispozici 14 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 38 plavby týden na trase z Thira Pireus mezi Kykladské ostrovy a Atény, s 6 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Thira - Pireus

Průměrné ceny na trase Thira Pireus

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Thira Pireus je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Pireus

Řecké město a přístav Piraeus je jedním z největších přístavů v celém Středomoří a třetím největším na světě. Stal se navíc hlavním střediskem pro trajektovou síť, která zasahuje do Egejského moře. Piraeus je důležité město samo o sobě, a to bez ohledu na skutečnost, že je často považováno za předměstí Atén, řeckého hlavního města, které je situováno v jeho těsné blízkosti. Bez ohledu na vzdálenost Atén má nábřeží Piraeus svůj vlastní výrazný vzhled s důrazem na nejatraktivnější části města, které se nachází ve východní čtvrti vedle přístavu Mikrolimano a přístavu Zea Marina. Místní oblíbenou událostí je Mezinárodní filmový festival Ecocinema, který se koná každoročně koncem února. V kinech Atticon Cinema a Cineac Cinema, která se nachází na náměstí, se promítá řada filmů.

Plno restaurací, barů a nočních klubů. Okolí nábřeží bylo přestaveno před olympijskými hrami v Aténách a výsledek této činnosti představuje nová přístavní promenáda lemována stromy, která navíc protíná středověké městské hradby. Tyto hradby sloužily jako vzpomínka a jako pohled na bohatou minulost města.