COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Thira - Pireus je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Thira do Pireus

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Atény

Provozovatelé trajektů na trase Thira - Pireus

  • 12 plavby týdně 5 hod 31 min
  • Zjistit cenu
  • 2 plavby týdně 8 hod 5 min
  • Zjistit cenu
  • 14 plavby týdně 4 hod 50 min
  • Zjistit cenu
  • 3 plavby týdně 9 hod 35 min
  • Zjistit cenu
  • 7 plavby týdně 5 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Trajekt z Thira do Pireus

Trasa trajektu z Thira Pireus spojuje Kykladské ostrovy s Atény i nyní je provozovaná 5 lodními společnostmi. Blue Star Ferries provozuje své plavby až 12 krát týden, Anek Lines 2 krát týden, SeaJets 14 krát týden, Zante Ferries 3 krát týden & Trajekt společnosti Golden Star Ferries je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 38 plavby týden na trase z Thira Pireus mezi Kykladské ostrovy a Atény, s 5 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Thira

Thira je oficiální název ostrova Santorini (Řecko), který se nachází v jižní části Egejského moře, asi 200 km jihovýchodně od řecké pevniny.

Thira je v podstatě to, co zbylo po obrovské sopečné erupce, která zničila osady dříve jediného ostrova kolem roku 1500 před n.l.

Tam jsou krásné výhledy, nádherné západy slunce a nádherný pláže, a proto není překvapením, že Thira je velmi oblíbená u turistů.


Průvodce přístavem Pireus

Řecké město a přístav Piraeus je jedním z největších přístavů v celém Středomoří a třetím největším na světě. Stal se navíc hlavním střediskem pro trajektovou síť, která zasahuje do Egejského moře. Piraeus je důležité město samo o sobě, a to bez ohledu na skutečnost, že je často považováno za předměstí Atén, řeckého hlavního města, které je situováno v jeho těsné blízkosti. Bez ohledu na vzdálenost Atén má nábřeží Piraeus svůj vlastní výrazný vzhled s důrazem na nejatraktivnější části města, které se nachází ve východní čtvrti vedle přístavu Mikrolimano a přístavu Zea Marina. Místní oblíbenou událostí je Mezinárodní filmový festival Ecocinema, který se koná každoročně koncem února. V kinech Atticon Cinema a Cineac Cinema, která se nachází na náměstí, se promítá řada filmů.

Plno restaurací, barů a nočních klubů. Okolí nábřeží bylo přestaveno před olympijskými hrami v Aténách a výsledek této činnosti představuje nová přístavní promenáda lemována stromy, která navíc protíná středověké městské hradby. Tyto hradby sloužily jako vzpomínka a jako pohled na bohatou minulost města.