Trajekt z Tinosu do Naxosu

Trasa trajektu z Tinos Naxos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Cyclades Fast Ferries provozuje své plavby až 7 krát týden, SeaJets 14 krát týden & Trajekt společnosti Golden Star Ferries je k dispozici 14 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 35 plavby týden na trase z Tinos Naxos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Tinos - Naxos

Průměrné ceny na trase Tinos Naxos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Tinos Naxos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Tinos

Tinos je jeden z největších ostrovů Kyklad v Řecku.

Tinos je známý mezi řeky kostelem Zvěstování Panny Marie, jeho četnými větrnými elektrárnami, malebnými holubníky a vesnicemi.

Tinos se nachází v blízkosti geografického středu souostroví Kyklad, a kvůli kostelu Zvěstování Panny Marie Tinos je také centrem každoroční poutě na oslavu Panny Marie (15. srpna).

Průvodce přístavem Naxos

Naxos je největší řecký ostrov ve skupině Kyklady. Ostrov byl centrem Kykladské kultury.
Populace ostrova činí 18.000 lidí. Je to největší ložisko smirku a mramoru.
Ostrov má mnoho atrakcí, jako je Portál Apollónova chrámu, Chora (hlavní město ostrova, které se nachází na přístavem) a další.