Trajekt z Toulonu do Alcudie

Linka Toulon Alcudia spojuje Francie s Mallorca. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Corsica Sardinia Ferries. Plavba probíhá 2 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 10 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Toulon Alcudia se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Toulon - Alcudia

Průměrné ceny na trase Toulon Alcudia

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Toulon Alcudia je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Toulon

Toulon je město v jihovýchodní Francii a velký vojenský přístav na pobřeží Středozemního moře, kde se nachází nejdůležitější francouzská námořní základna. Město bylo skoro zničeno v poslední válce, po které bylo přestavěno. Mezi hlavní atrakce patří pěší zóna v Toulonu doby Ludvíka XIV., s úzkými uličkami, malými náměstími a mnoha fontánami, katedrálou, která byla založena v 11. století a Národním námořním muzeím. Toulon byl dříve používán jako přístav pro vojenské výpravy a obchodování s otroky.

Průvodce přístavem Alcudia

Alcudia je město na španělském ostrově Mallorca, který je součástí Baleárských ostrovů. Hradby ze 14. století kolem centra města jsou oblíbenou atrakcí a když už jste na jejich vrcholu, je možné vidět téměř celé město. K dalším turistickým atrakcím patří pozůstatky římského města, které se nacházejí kousek od městských hradeb, které jsou naproti kostelu sv. Jaume. Na sever od města je býčí aréna z 19. století a ve staré části města se v neděli a úterý koná trh, který je vždy plný lidí. Návštěvníci ve městě najdou celou řadu krásných restaurací, kaváren a barů, které se nacházejí hlavně v okolí přístavu.

Trajektové linky z přístavu Alcudia jezdí do Barcelony, Denie a Valencie. Čas plavby do těchto destinací může být až 7 hodin, pokud se plavíte konvenčním trajektem, ale jen přibližně 3 hodiny, pokud upřednostníte rychlý trajekt.