Černá Hora

Jak rezervovat trajekt z Černé hory do Itálie

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi Černá Hora a Itálie provozována 1 trajektová společnost – Jadrolinija Bar do Bari provozuje trajekt týdně s dobou plavby přibližně 11 hodin.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Černé hory do Itálie mezi přístavy Bar a Bari.

Mapa trajektové trasy Černá Hora - Itálie

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Černá Hora do Itálie

O Černá Hora:

Černá Hora, perla Středomoří, v mnoha ohledech jedinečná, se nachází v jižní části Jadranu. Nikde jinde byste mohli najít v tak malém místě tolik přírodního bohatství, krásy, pláží, čistá jezera, rychlé řeky a nádherné hory. V dopoledních hodinách si můžete probudit podél krásného pobřeží Jaderského moře, obědvat na břehu Skadarského jezera, a užít si večeři v černohorském pohoří. Černá Hora je místo, které nemůže Vás nechat lhostejným.

O Itálie:

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.