Adria Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Adria Ferries

Adria Ferries nabízí rychlou trajektovou přepravu mezi Itálií a Albánií.

Společnost Adria Ferries zajišťuje množství plaveb mezi přístavy Trieste, Bari a Ancona v Itálii a Durres v Albánii.

Společnost Adria Ferries byla založena v roce 2004, a to na základě dlouhodobého námořního spojení mezi Itálií a Albánií. Od té doby tato společnost přepravila přes 2,5 milionu cestujících a 700 tisíc vozidel. Do roku 2014 bylo společnosti uznáváno její hlavní postavení na trajektových trasách mezi těmito dvěma zeměmi, a to mimo jiné i díky velké flotile.

S dřívějším názvem Conero Riviera byla současná AF Michela původním plavidlem flotily Adria Ferries, jejíž kapacita je přes 800 cestujících. Zatímco AF Claudia, jeden z největších trajektů v Jaderském moři, může přepravit přes 1 500 cestujících, pro které je k dispozici 280 luxusních kabin. AF Francesa doplnila flotilu v roce 2009 na nově zavedené trase Bari-Durres, po níž následovaly lodě AF Marina v roce 2012 a Aurelia dva roky později.

Prohlédněte si Adria Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Adria Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Adria Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.