COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Adria Ferries

Adria Ferries nabízí rychlou trajektovou přepravu mezi Itálií a Albánií.

Společnost Adria Ferries zajišťuje množství plaveb mezi přístavy Trieste, Bari a Ancona v Itálii a Durres v Albánii.

Společnost Adria Ferries byla založena v roce 2004, a to na základě dlouhodobého námořního spojení mezi Itálií a Albánií. Od té doby tato společnost přepravila přes 2,5 milionu cestujících a 700 tisíc vozidel. Do roku 2014 bylo společnosti uznáváno její hlavní postavení na trajektových trasách mezi těmito dvěma zeměmi, a to mimo jiné i díky velké flotile.

S dřívějším názvem Conero Riviera byla současná AF Michela původním plavidlem flotily Adria Ferries, jejíž kapacita je přes 800 cestujících. Zatímco AF Claudia, jeden z největších trajektů v Jaderském moři, může přepravit přes 1 500 cestujících, pro které je k dispozici 280 luxusních kabin. AF Francesa doplnila flotilu v roce 2009 na nově zavedené trase Bari-Durres, po níž následovaly lodě AF Marina v roce 2012 a Aurelia dva roky později.

Prohlédněte si Adria Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Adria Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Adria Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy Adria Ferries

Na palubě Adria Ferries

Všechny trasy Adria Ferries