Porovnejte trajekty z Estonsko do Alandy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Estonsko

Je to hold nezlomnosti Estonců, že během deseti let od vyhlášení nezávislosti v srpnu 1991, stát se změnil od základny bývalého Sovětského svazu do životaschopné společnosti s nejstabilnější ekonomikou v regionu Baltského moře. To je ještě působivější vzhledem k tomu, že Estonci vládli svou vlasti sotva třicet let z posledních osmi set. Jako Ugrofinský národ spojený s Finy, Estonci měli tu smůlu, že se umístili uprostřed silných, bojovných sousedů. Jako první Estonsko zdolali Dánové, kteří dorazili na počátku třináctého století, oni byli následováni německými rytíři, Švédy a pak Rusy. V polovině devatenáctého století se objevilo kulturní a jazykové obrození známé jako národní obrození, pak následoval kolaps Německa a carského Ruska, který povolil Estoncům obdržet svou nezávislost v roce 1918.
Jejich krátká nezávislost mezi dvěma světovými válkami byla pozastavena Sověty v roce 1940. Když se země znovu vynořila ze stínu Sovětů v roce 1991, zhruba čtyřicet procent jeho populace byli Rusové, kteří byli povzbuzováni usadit se tam během sovětské éry.

O Alandy

Ostrovy Alandy se nacházejí v samém srdci Skandinávii, na půli cesty mezi Stockholmem a Helsinkami, a představují samostatnou a jednojazyčnou švédskou oblast Finska s vlastní vlajkou!

Kolem 27.000 lidí žije na Alandách, většina z nich žije v Mariehamn - jediném městě ostrovů.

Trajekty z Estonsko do Alandy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.