Gotland

Jak rezervovat trajekt z Gotland do Švédska

K dispozici jsou 3 trasy trajektů provozovány mezi Gotland a Švédsko s nabídkou 61 plavby za týden. Destination Gotland provozuje 3 trasy, Trajekty jezdí na lince Visby do Nynashamnu 5 krát za den, Visby do Oskarshamn přibližně 3 krát denně & Visby do Vastervik přibližně 5 krát týdně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Gotland to Švédsko.

Mapa trajektové trasy Gotland - Švédsko

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Švédsko:

Švédsko je skandinávská země v severní Evropě, která sdílí dlouhou západní hranici s Norskem a kratší severovýchodní hranici s Finskem.

Švédsko je na čele žebříčku kvality života v Evropě. Je to nádherná země po všech stránkách. Rozmanitost přírody je jedním z jejích největších předností, ať už se jedná o zasněžený sever, který je obýván domorodci zvanými Sámové nebo o centrální oblast s jezerem nebo o rušné hlavní město plné módy Stockholm.

Dlouhé období Vikingů zanechalo ve Švédsku svou stopu; starověké ruiny a obrovské mohyly lze nalézt po celé zemi, přičemž každá má vlastní fascinující příběh. Středověké města a hrady na pobřeží dodávají Švédsku ještě větší tajemnost.

Plavit se do Švédska trajektem je velmi populární volbou, a to díky obrovskému počtu tras z různých zemí v severní Evropě a Skandinávii, přičemž trajekty jsou provozovány širokým výběrem vynikajících trajektových společností.