Trajekt z Turku do Langnasu

Trajektová trasa Turku Langnas spojuje Finsko s Alandy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Tallink Silja se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 4 hodin 25 minut. zatímco Trajekty společnosti Viking Line se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 4 hod 10 min.

Celkově je tu 14 plaveb týden na trase z Turku Langnas mezi Finsko a Alandy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Turku - Langnas

Průměrné ceny na trase Turku Langnas

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Turku Langnas je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Turku

Turku je nejstarším městem a prvním hlavním městem Finska. Dnes je hlavním městem regionu Jihozápadní Finsko. Název je odvozen od slovanského slova "obchod". Švédský název města je Abo. Turku se spojuje dálnicí do Petrohradu a Stockholmu. Město je významným přístavem pro přepravu nákladu a osob s Alandu a Švédska. Tradičně, Turku se považuje za "Vánoční město", ve kterém se stanoví hlavní vánoční strom v zemi a každoročně se zde koná velké množství kulturních akcí. Město zažilo války a invaze, požáry a jiné katastrofy. A po velkém požáru, který zničil téměř celé centrum města v 1827, Turku se musel přestavět téměř od nuly. Město má bohatý kulturní život: několik divadel, filharmonie, festivaly komorní hudby, jazzu a rocku. Rockfestival Ruisrock Festival je jedním z nejstarších a to nejen ve Finsku, ale také ve Skandinávii.

Průvodce přístavem Langnas

Långnäs je přístav na východních Alandách - autonomní, demilitarizovaná, švédský mluvící oblast Finska.