COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ventspils - Nynashamn je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Ventspils do Nynashamn

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Lotyšska do Švédsko

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Ventspils - Nynashamn

    • 12 Sailings Weekly 8 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Ventspils do Nynashamn

Linka Ventspils Nynashamn spojuje Lotyšsko s Švédsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Stena Line. Plavba probíhá 12 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 8 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Ventspils Nynashamn se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Ventspils

Ventspils je město v severozápadním Lotyšsku v Baltském moři.

Je to přímořské letovisko s krásnými budovami v moderním stylu, s neoklasickým starým městem, kde stojí radnice. Ventspils má pověst populární turistické destinace.
Podle místního turistického sdružení, Ventspils je "město, které ctí minulost, přemýšlí o budoucnosti, a nikdy nepřestává pracovat!"


Průvodce přístavem Nynashamn

Nynashamn je švédské přístavní město, které se nachází v kraji Stockholm a které je vzdáleno asi 60 km jižně od města Stockholm, hlavního města Švédska. Na začátku 20. století se město Nynashamn proslavilo jako lázeňské místo, ačkoli většina zařízení byla uzavřena před koncem první světové války. Rozvoj města nastal s příchodem průmyslu - Telegrafverkets verkstäder (vládní továrny, telefonní společnosti) v roce 1916 a v roce 1928-29 byla společností Axel Axson Johnson & Co vybudována rafinérie.

Mezi oblíbené akce se bezpochyby řadí přístavní párty, která se zde koná každé léto, a místní řemeslné veletrhy. Když se tyto akce konají, návštěvníci často využívají parní vlak, který spojuje Nynashamn se Stockholmem. Přístav je obvykle plný nejen lodí všech velikostí, ale i návštěvníků, kteří se mísí s obyvateli města. Nynashamn je převážně moderní město s celou řadou restaurací a kaváren, kde můžete vyzkoušet některou z místních specialit.

Z přístavu plují trajekty na Gotland a do polského Gdaňska.