Vulcano
Salina
Trajekty do Liparské ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Vulcano do Salina

Trajektová trasa Vulcano Salina spojuje Liparské ostrovy s Liparské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Liberty Lines Fast Ferries se plaví 15 krát za den s dobou trvání plavby kolem 45 minut. zatímco Trajekty společnosti Siremar se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 1 hodina 35 minut.

Celkově je tu 16 plaveb den na trase z Vulcano Salina mezi Liparské ostrovy a Liparské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

  • Jak dlouho trvá trajekt z Vulcano do Salina?

    Doba plavby trajektem z Vulcano do Salina je přibližně 1h 10m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
  • Které trajektové společnosti operují mezi Vulcano a Salina?

    Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Vulcano do Salina. Jedná se o
    • Liberty Lines Fast Ferries
    • Siremar
  • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Vulcano do Salina?

    Rezervujte si trajekty z Vulcano do Salina prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
  • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Vulcano do Salina?

    Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Vulcano do Salina s
    • Liberty Lines Fast Ferries
    • Siremar
  • Můžete vzít své auto na trajekt z Vulcano do Salina?

    Ano, můžete cestovat vozidlem z Vulcano do Salina s
    • Siremar
  • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Vulcano do Salina?

    Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
    • Liberty Lines Fast Ferries
  • Jaká je vzdálenost z Vulcano do Salina?

    Vzdálenost mezi Vulcano a Salina je přibližně 9 námořních mil.

Průvodce přístavem Vulcano

Sopečný ostrov Vulcano je nejjižnější z Liparských ostrovů a nachází se asi 25 km severně od Sicílie.
Sopka naposledy vybuchla na konci 19. století. Můžete jít na okraj kráteru a podívat se dovnitř, ale charakteristický zápach síry může odradit návštěvníky.
Všechny pláže jsou vyrobeny z měkkého, černého písku, jsou tam také horké prameny a bahenní koupele.


Průvodce přístavem Salina

Salina je ostrov ve skupině Liparských ostrovů severně od Sicílie, jižní Itálie.
Poklidná jednoduchost Saliny je skvělou alternativou k pobytu na jiných ostrovech s davy turistů. Krásná příroda a krásné pláže mění ostrov na klidný ráj. Úžasné skály na Semaforo di Pollara byly vybrány jako prostředí pro natáčení filmu Massimo Troisi "Posel budoucnosti".


Vulcano do Salina Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 08/04/2024 a 14.04.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Liberty Lines Fast Ferries 07:30 08:15 45 minut Út, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 07:55 08:40 45 minut Každý den
Siremar 08:20 09:45 1 hodina 25 minut Út, Pá
Liberty Lines Fast Ferries 08:25 09:10 45 minut Každý den
Siremar 08:50 10:20 1 hodina 30 minut Každý den
Liberty Lines Fast Ferries 09:25 10:10 45 minut Každý den
Siremar 11:20 13:20 2 hodin Mon, Út, St, Pá, Sat, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 11:25 12:10 45 minut Každý den
Liberty Lines Fast Ferries 13:25 14:10 45 minut Mon, Út, St, Pá, Sat, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 14:25 15:05 40 minut Mon, St, Pá, Sat, Sun
Liberty Lines Fast Ferries 15:05 16:10 1 hodina 5 minut Mon, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 15:55 16:40 45 minut Každý den
Siremar 16:10 18:10 2 hodin
Liberty Lines Fast Ferries 16:25 17:10 45 minut Každý den
Liberty Lines Fast Ferries 18:10 18:50 40 minut Každý den
Liberty Lines Fast Ferries 19:10 19:55 45 minut Mon, Út, St, Čt, Pá, Sat
Liberty Lines Fast Ferries 20:10 21:10 1 hodina Každý den
Siremar 22:50 00:15 1 hodina 25 minut Út, St, Čt, Pá, Sat

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.