Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Ajaccio

 • Ajaccio Trajektový Prístav Autem

  Ajaccio trajektový prístav se nachází na západním pobreží ostrova Corsica, blísko Ajaccio mestského centra. Když pricházíte z Bastia a jižní Corsicy, zustante v levím jízdním pruhu, potom zabocte doleva na Route d’Alata. Potom pokracujte rovne na námestí Griffi a následujte informacní tabule do 'Gare Maritime'. Když pricházíte ze Sanguinares, následujte pobreží až do Caserne Miolis, potom následujte informacní tabule do 'Gare Maritime'.

 • Ajaccio Trajektový Prístav Vlakem

  SNCF a CFC prevádzkují vlakové servisy z Ajaccio železnicní stanice. Stanice se nachází jenom krátkou vzdálenost z trajektového prístavu, ale taxi Vás muže dopravit z jedného do druhého. Pro více informací ohledem vlaku na Corsice navštivte web stránku Corsican Rail Services

 • Dodatecní informace o Ajaccio Trajektovém Prístave

  Ajaccio Trajektový Prístav Adresa: Gare Maritime: F - 20000 Ajaccio Vzdálenost z dálnice: 100 KM, Letište: 7 KM, Mestké Centrum: 0-1 KM, Vlaková stanice: 0-1 KM, Pláž: 2 KM

 • Ubytování v Ajaccio

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Ajaccio před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Ajaccio pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Ajaccio

Průvodce přístavem Ajaccio

Průvodce přístavem Ajaccio

Město a přístav Ajaccio se nachází na západním pobřeží ostrova Korsika, 210 námořních mil jihovýchodně od Marseille. Nachází se v malebné zátoce na úpatí zalesněných kopců na severním břehu zálivu Ajaccio. V současné době se město Ajaccio nachází přibližně čtyři kilometry jižně od jeho bývalého umístění, ze kterého bylo přemístěné Janovany v roce 1492. Město bylo obsazené Francii od 1553 do 1559, pak se vrátilo k Janovanům. Město nakonec přešlo do vlády Francouzů v 1768. Ajaccio je město plné historie (to je místo narození Napoleona Bonaparte 1769-1821, císaře Francie), kultury a nakupování, je okouzlující a relaxační, ale v jednom okamžiku může stát živým, sportovním a zábavným. Pokud odbočíte trochu od centra města, můžete snadno ocenit bohatost a rozmanitost místní přírody.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.