Amalfi
Salerno
Trajekty do Itálie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Amalfi do Salerno

Trasa trajektu z Amalfi Salerno spojuje Itálie s Itálie i nyní je provozovaná 5 lodními společnostmi. NLG provozuje své plavby až 7 krát týden, Travelmar 7 krát den, Alicost 7 krát týden, Positano Jet 7 krát týden & Trajekt společnosti Grassi Junior je k dispozici 3 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 13 plavby den na trase z Amalfi Salerno mezi Itálie a Itálie, s 5 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Amalfi do Salerno?

Doba plavby trajektem z Amalfi do Salerno je přibližně 31m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Amalfi a Salerno?

Existuje 5 populárních provozovatelů trajektů pro Amalfi do Salerno. Jedná se o
  • NLG
  • Travelmar
  • Alicost
  • Positano Jet
  • Grassi Junior

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Amalfi do Salerno?

Rezervujte si trajekty z Amalfi do Salerno prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Jaká je vzdálenost z Amalfi do Salerno?

Vzdálenost mezi Amalfi a Salerno je přibližně 9 námořních mil.

Průvodce přístavem Amalfi

Amalfi je město na jižním pobřeží Sorrentského poloostrova v regionu Kampánie v jižní Itálii. Město leží v ústí hluboké rokle na úpatí hory Monte Cerreto (1 315 metrů nad mořem) a je obklopeno divokými útesy a krásnou pobřežní scenérií. Amalfi je hlavním městem amalfské pobřeží (Costiera Amalfitana) a spolu s městy Positano a Ravello je to velmi důležitá a rušná turistická destinace. Město je zapsáno do seznamu světového dědictví UNESCO.

Přímo v srdci Amalfi se nachází katedrála Sv. Ondřeje s výhledem na Piazza Duomo. Jeho historie sahá až do 11. století. Její bohatě zdobenou arabskou zvonici je vidět už z pobřeží. Interiér katedrály byl postaven v barokním slohu, ale její exteriér v byzantském stylu. Najdete zde množství obrazů světců, včetně velké fresky svatého Ondřeje.

Amalfské oblast byla a stále je známá výrobou citrónového likéru Limoncello. Citrony pěstované na ostrově jsou delší a dvakrát větší než jiné citróny. Mají hrubou, vrásčitou kůži a sladkou a šťavnatou dužinu téměř bez jadérek. Od února do října není vůbec neobvyklé vidět podél celého pobřeží Amalfi terasovité zahrady a sady plné citrusových stromů.


Průvodce přístavem Salerno

Salerno je město a hlavní město provincie v Kampánii, na jihozápadě Itálie, ležící na břehu zálivu na pobřeží Tyrhénského moře. Historie Salerno začíná s osídlením Římanů v roce 194 př. n.l. po válce s Hannibalem. Nachází se v přírodním přístavu, který přispěl k obchodu od nejstarších dob až po současnost, a který byl používán spojeneckými sílami jako místo přistání během italského tažení ve druhé světové válce. Mimo město je vysoká skála se starým hradem Areche, který je dominantou panoramy města a zálivu. Stejně jako v jiných městech a obcích na jihu Itálie, Salerno byla pod vládou mnoha dynastií a říší, které ovlivnily vývoj města, a to jak fyzicky, tak i kulturně. Po Římany bylo město ovládáno Samnity, Saracéni, Lombardi, a samozřejmě, Byzantinci a Normany.


Amalfi do Salerno Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 22/04/2024 a 28.04.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Grassi Junior 09:10 09:45 35 minut Každý den
Positano Jet 09:30 09:50 20 minut Každý den
Travelmar 10:35 11:15 40 minut Každý den
Travelmar 11:20 12:20 1 hodina Každý den
Travelmar 12:45 13:20 35 minut Každý den
Grassi Junior 13:15 14:30 1 hodina 15 minut Každý den
Travelmar 14:10 14:45 35 minut Každý den
Travelmar 16:15 16:50 35 minut Mon, Út, Čt, Pá, Sat, Sun
Grassi Junior 17:25 18:00 35 minut Každý den
Travelmar 17:45 18:20 35 minut Každý den
Alicost 18:05 18:40 35 minut Každý den
NLG 18:30 19:00 30 minut Každý den
Travelmar 19:10 19:45 35 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.