Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Salerno

 • Salerno Trajektový Prístav Autem

  Z Naples jedte po A3 a odbocte v 'Vietri sul mare' pak smerujte na 'porto turistico'. Z jihu, se vydejte po dálnici A3 Reggio Calabria – Salerno, odbocte v Salerno a potom následujte 'porto turistico'.

 • Salerno Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice v Salerno se nazývá Piazza Vittorio Veneto a je dobre prepojena se všemi hlavnými italskými mestami. Na stanici jsou automaty na lístky anebo se mužete postavit do rady u pultu, kde Vám predají lístky. Vlakový lístek Vás bude stát kolem 5 Euro na osobu. Stanice je vzdálena jenom 2km od prístavu.

 • Salerno Trajektový Prístav Adresa

  Piazza della Concordia, 84010 Maiori, Salerno (Campania), Italy

 • Ubytování v Salerno

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Salerno před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Salerno pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Salerno

Průvodce přístavem Salerno

Průvodce přístavem Salerno

Salerno je město a hlavní město provincie v Kampánii, na jihozápadě Itálie, ležící na břehu zálivu na pobřeží Tyrhénského moře. Historie Salerno začíná s osídlením Římanů v roce 194 př. n.l. po válce s Hannibalem. Nachází se v přírodním přístavu, který přispěl k obchodu od nejstarších dob až po současnost, a který byl používán spojeneckými sílami jako místo přistání během italského tažení ve druhé světové válce. Mimo město je vysoká skála se starým hradem Areche, který je dominantou panoramy města a zálivu. Stejně jako v jiných městech a obcích na jihu Itálie, Salerno byla pod vládou mnoha dynastií a říší, které ovlivnily vývoj města, a to jak fyzicky, tak i kulturně. Po Římany bylo město ovládáno Samnity, Saracéni, Lombardi, a samozřejmě, Byzantinci a Normany.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.