Amsterdam
Newcastle
Trajekty do Anglie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Amsterdam do Newcastle

Linka Amsterdam Newcastle spojuje Nizozemsko s Anglie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, DFDS Seaways. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 16 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Amsterdam Newcastle se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Nizozemska do Anglie
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Amsterdam do Newcastle?

Doba plavby trajektem z Amsterdam do Newcastle je přibližně 16h 45m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Amsterdam a Newcastle?

Existuje 1 trajektový operátor pro Amsterdam až Newcastle a toto je
  • DFDS Seaways

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Amsterdam do Newcastle?

Rezervujte si trajekty z Amsterdam do Newcastle prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Amsterdam do Newcastle?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Amsterdam do Newcastle s
  • DFDS Seaways

Můžete vzít své auto na trajekt z Amsterdam do Newcastle?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Amsterdam do Newcastle s
  • DFDS Seaways

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Amsterdam do Newcastle?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • DFDS Seaways

Jaká je vzdálenost z Amsterdam do Newcastle?

Vzdálenost mezi Amsterdam a Newcastle je přibližně 392 námořních mil.

Průvodce přístavem Amsterdam

Amsterdam, hlavní město Nizozemska, se nachází v provincii Severní Holandsko v západní části země. Trajekty směřují do Newcastlu každý den, přičemž přepravu zajišťuje společnost DFDS Seaways. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších tras v Severním moři, která zabere přibližně 16 hodin.

Turisty do města láká bohatá kultura, množství muzeí a galerií. Rijksmuseum, Van Goghovo muzeum, Stedelijk Museum, Hermitage Amsterdam, Dům Anny Frankové či Amsterdam Museum je pouze zlomek toho, co je k vidění. V Amsterdamu najdete i mnoho parků s otevřenými prostory, včetně Vondelpark, největšího parku ve městě. Nachází se v městské části Oud-Zuid a byl pojmenován po amsterdamském autorovi ze 17. století (Joost van den Vondel). Každý rok tento park navštíví asi 10 milionů turistů.

Amsterdam má více než 100 km dlouhou síť kanálů. Tři hlavní jsou Prinsengracht, Herengracht a Keizersgracht, přičemž všechny tři se dají přeplavit na lodi. Město je často nazýváno jako tzv. Benátky Severu, vzhledem k jeho rozdělení na zhruba 90 ostrovů, které jsou propojeny více než 1200 mosty.


Průvodce přístavem Newcastle

Anglické město Newcastle se nachází na severovýchodě Anglie s jedním z největších námořních přístavů v zemi. DFDS Seaways provozuje každodenní trajektové trasy mezi přístavem Newcastle a Amsterdamem, cesta trvá obvykle přibližně 15 hodin, což se mění podle sezóny.

Z tohoto rušného města číší historie, přičemž v jeho centru naleznete více klasických budov než v kterémkoli jiném městě ve Velké Británii. V Newcastlu je toho mnoho k probádání, jako například elegantní ulice v historické části Grainger Town až po moderní Gateshead Millennium Bridge. Tento ikonický most je oblíbenou atrakcí díky jedinečné architektuře a naklápěcímu mechanismu. Do kontrastu k této moderně se staví Whitley Bay, oblíbené přímořské letovisko se zlatou písečnou pláží a pobřežní promenádou.

Milovníci historie mohou obdivovat Hadriánův val, jenž byl postaven Římany v roce 110 př. n. l. a který leží ne příliš daleko od Newcastlu. Směrem zpět do tohoto města je kulturní centrum Gateshead Music Centre, které bylo nedávno modernizováno za více než 50 milionů liber.


Amsterdam do Newcastle Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 20/05/2024 a 26.05.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
DFDS Seaways 17:30 10:15 16 hodin 45 minut Každý den
DFDS Seaways Mini Cruise 17:30 10:15 16 hodin 45 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.