Amsterdam (Ijmuiden)
Newcastle
Trajekty do Anglie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Amsterdam (Ijmuiden) - Newcastle je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Trajekt z Amsterdam do Newcastle

Linka Amsterdam Newcastle spojuje Nizozemsko s Anglie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, DFDS Seaways. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 16 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Amsterdam Newcastle se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle?

  Doba plavby trajektem z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle je přibližně 16h 45m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle?

  Cena trajektu z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle je 358 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Amsterdam (Ijmuiden) a Newcastle?

  Existuje 1 trajektový operátor pro Amsterdam (Ijmuiden) až Newcastle a toto je
  • DFDS Seaways
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle?

  Rezervujte si trajekty z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle s
  • DFDS Seaways
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle s
  • DFDS Seaways
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • DFDS Seaways
 • Jaká je vzdálenost z Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle?

  Vzdálenost mezi Amsterdam (Ijmuiden) a Newcastle je přibližně 392 námořních mil.

Průvodce přístavem Amsterdam

Amsterdam je kulturním městem Nizozemska, které se nachází na březích dvou řek - Amstel a Ij. Město, založené ve 12. století jako malá rybářská vesnice na břehu řeky Amstel, v naší době je největším městem v zemi, její finančním a kulturním centrem. Středověké jádro města je hrdé na svůj noční život s mnoha bary, restauracemi a obchody. V Amsterdamu je největší historické centrum v Evropě, které se datuje 17. stoletím, zlatým věkem Nizozemska. V té době bylo postaveno mnoho kanálů kolem historického centra města, které stále vymezují jeho rozložení a vzhled. Mnoho krásných domů a budovy postavené podél kanálů, ve většině z nich žijí lidí, nebo jsou tam kancelářské prostory. Některé budovy postupně klesají, protože jsou postaveny na kůlech v bažinaté půdě.


Průvodce přístavem Newcastle

Anglické město Newcastle se nachází na severovýchodě Anglie s jedním z největších námořních přístavů v zemi. DFDS Seaways provozuje každodenní trajektové trasy mezi přístavem Newcastle a Amsterdamem, cesta trvá obvykle přibližně 15 hodin, což se mění podle sezóny.

Z tohoto rušného města číší historie, přičemž v jeho centru naleznete více klasických budov než v kterémkoli jiném městě ve Velké Británii. V Newcastlu je toho mnoho k probádání, jako například elegantní ulice v historické části Grainger Town až po moderní Gateshead Millennium Bridge. Tento ikonický most je oblíbenou atrakcí díky jedinečné architektuře a naklápěcímu mechanismu. Do kontrastu k této moderně se staví Whitley Bay, oblíbené přímořské letovisko se zlatou písečnou pláží a pobřežní promenádou.

Milovníci historie mohou obdivovat Hadriánův val, jenž byl postaven Římany v roce 110 př. n. l. a který leží ne příliš daleko od Newcastlu. Směrem zpět do tohoto města je kulturní centrum Gateshead Music Centre, které bylo nedávno modernizováno za více než 50 milionů liber.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.