Trajekt z Amsterdamu do Newcastlu

Linka Amsterdam Newcastle spojuje Nizozemsko s Anglie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, DFDS Seaways. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 16 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Amsterdam Newcastle se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Amsterdam - Newcastle

Průměrné ceny na trase Amsterdam Newcastle

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Amsterdam Newcastle je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Newcastle

Anglické město Newcastle se nachází na severovýchodě Anglie s jedním z největších námořních přístavů v zemi. DFDS Seaways provozuje každodenní trajektové trasy mezi přístavem Newcastle a Amsterdamem, cesta trvá obvykle přibližně 15 hodin, což se mění podle sezóny.

Z tohoto rušného města číší historie, přičemž v jeho centru naleznete více klasických budov než v kterémkoli jiném městě ve Velké Británii. V Newcastlu je toho mnoho k probádání, jako například elegantní ulice v historické části Grainger Town až po moderní Gateshead Millennium Bridge. Tento ikonický most je oblíbenou atrakcí díky jedinečné architektuře a naklápěcímu mechanismu. Do kontrastu k této moderně se staví Whitley Bay, oblíbené přímořské letovisko se zlatou písečnou pláží a pobřežní promenádou.

Milovníci historie mohou obdivovat Hadriánův val, jenž byl postaven Římany v roce 110 př. n. l. a který leží ne příliš daleko od Newcastlu. Směrem zpět do tohoto města je kulturní centrum Gateshead Music Centre, které bylo nedávno modernizováno za více než 50 milionů liber.