Rotterdam
Hull
Trajekty do Anglie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Rotterdam do Hull

Linka Rotterdam Hull spojuje Nizozemsko s Anglie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, P&O Ferries. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 11 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Rotterdam Hull se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Rotterdam do Hull?

Doba plavby trajektem z Rotterdam do Hull je přibližně 11h 30m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Rotterdam a Hull?

Existuje 1 trajektový operátor pro Rotterdam až Hull a toto je
  • P&O Ferries

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Rotterdam do Hull?

Rezervujte si trajekty z Rotterdam do Hull prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Rotterdam do Hull?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Rotterdam do Hull s
  • P&O Ferries

Můžete vzít své auto na trajekt z Rotterdam do Hull?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Rotterdam do Hull s
  • P&O Ferries

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Rotterdam do Hull?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • P&O Ferries

Jaká je vzdálenost z Rotterdam do Hull?

Vzdálenost mezi Rotterdam a Hull je přibližně 285 námořních mil.

Průvodce přístavem Rotterdam

Rotterdam je druhé největší město Nizozemska a je jedním z největších přístavů na světě. Nachází se v provincii Jižní Holandsko na západě země. Od 13. století, kdy bylo město založeno, se stal Rotterdam významným mezinárodním obchodním centrem. K tomu nepochybně dopomohl i městský přístav, jenž má strategickou polohu na deltě řek Rýn, Meuse a Scheldt u Severního moři, včetně místní dopravy - silniční, letecká, železniční a vnitrostátní lodní. Díky tomu bylo město často považováno za tzv. bránu do Evropy. Rotterdam má svůj vlastní orchestr, Rotterdamskou filharmonii, velkou kongresovou a koncertní budovu De Doelen, několik divadel a komplex Ahoy Rotterdam, který se používá pro koncerty popové hudby, výstavy a některé sportovní turnaje. Jako uznání tamní kulturní nabídky byl Rotterdam v roce 2001 prohlášen Evropským hlavním městem kultury.

Městský přístav slouží primárně pro nákladní přepravu, ačkoli tam fungují i trajektoví dopravci specializující se na osobní dopravu. Ti směřují do přístavu Hull ve Velké Británii, kdy cesta trvá cca 11 hodin. Zařízení v přístavu zahrnuje restaurace, kavárny, směnárny a bezbariérový přístup.


Průvodce přístavem Hull

Anglické město Hull, popř. oficiální název Kingston upon Hull, má vlastní přístav, který leží na soutoku řeky Hull a ústí do řeky Humber. Hull byl navíc branou do srdce Anglie, a to od dávných římských časů. Město bylo založeno králem Edwardem I. (1272 - 1307), který potřeboval bezpečný přístav, odkud by jeho armáda mohla být zásobována, neboť v té době bojovali proti Skotům.

Moderní město Hull je velké, rušné a s mnoha obchody i službami. Existuje zde hned několik pěších zón, díky nimž je město příjemné k procházkám i venkovním aktivitám, které jsou k dispozici primárně během jarního či letního období. S prosklenou střechou je Princes Quay jedno z nejkrásnějších nákupních center v zemi, které bylo vybudováno na vodě, konkrétně nad Prince's Dock. Jako jedno z největších nákupních center v oblasti spojuje staré a nové části města, které vedou do srdce Hull. Naskýtá se zde neskutečný výhled na celé přístaviště.


Rotterdam do Hull Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 17/06/2024 a 23.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
P&O Ferries 20:30 08:30 12 hodin Mon
P&O Ferries Mini Cruise 20:30 08:30 12 hodin Mon
P&O Ferries 20:30 09:00 12 hodin 30 minut Sun
P&O Ferries Mini Cruise 20:30 09:00 12 hodin 30 minut Sun
P&O Ferries 21:00 08:30 11 hodin 30 minut St, Pá
P&O Ferries Mini Cruise 21:00 08:30 11 hodin 30 minut Út, St, Čt, Pá
P&O Ferries 21:00 09:00 12 hodin Sat
P&O Ferries Mini Cruise 21:00 09:00 12 hodin Sat

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.