Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Ancona

  • Ancona Trajektový Prístav Vlakem

    Vlaková stanice se nachází v centre Ancony na námestí piazza Rosselli 1. Mestské centrum je v peší vzdálenosti z prístavu. Pro více informací ohledem cestovního rádu vlaku a o cenách, prosím navštivte web stránku Trenitalia.

  • Ancona Trajektový Prístav Adresa

    Molo Santa Maria 60121 Ancona, Italy

  • Ubytování v Ancona

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Ancona před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Ancona pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Ancona

Průvodce přístavem Ancona

Co dělat ve městě Ancona?

Mnoho přístavních měst je sice rozptýleno po Středozemním moři, nicméně cestující z nich nejsou nadšení, ba naopak jsou zklamaní, a to hned po vylodění. Očekávají malebné místo, kde si mohou vychutnat čerstvé jídlo a pití. Ancona otřásla tímto negativním označením a rozbila tak představu ošklivých ulic i nudné kultury; náročnými pěšími stezkami se můžete dostat až do míst s úchvatným výhledem na Jaderské moře nebo máte k dispozici jednodušší trasu vhodnou k procházce po půvabných náměstích, kde potkáte místní obyvatele a další turisty, kteří si vychutnávají teplé večerní klima. Pokud budete pokračovat v procházce kolem vinoucích se uliček, narazíte hned na několik římských zřícenin, které stojí na italském severovýchodním pobřeží. Bohatá historie regionu je zachycena v několika archeologických muzeích.

Jaká je doprava ve městě Ancona?

Město je velmi malé, takže se dá celé projít hezky pěšky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.