Trajekt z Barcelony do Palmy

Trajektová trasa Barcelona Palma spojuje Španělsko s Mallorca a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Balearia se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 7 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Trasmediterranea se plaví 11 krát za týden, plavba trvá od 7 hod 30 min.

Celkově je tu 18 plaveb týden na trase z Barcelona Palma mezi Španělsko a Mallorca. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů z Barcelony do Palmy

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Španělska na Mallorcu

Provozovatelé trajektů na trase Barcelona - Palma

  • Balearia
    • 7 plaveb týdně 7 hod 30 min
    • Zjistit cenu
  • Trasmediterranea
    • 11 plaveb týdně 7 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Barcelona Palma

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Barcelona Palma je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Barcelona

Barcelona patří do autonomní oblasti Katalánsko a je po Madridu druhým největším městem ve Španělsku. Barcelona je jedním z nejnavštěvovanějších míst na světě a leží na pobřeží, mezi ústími řek Llobregat a Besos. Na západě město ohraničuje pohoří Serra de Collserola. V tomto krásném městě není nouze o památky nebo zážitky. Projděte se po gotické čtvrti (v katalánštině "Barri Gotic"), kde většina budov pochází ze středověku a některé dokonce až z římské doby. Nejznámější stavbou je ale nepochybně majestátní kostel, ještě nedokončená stavba Sagrada Familia, která je ve výstavbě již od roku 1882. Kromě vzestupného cestovnímu ruchu je město také populární destinací pro mnoho veletrhů a výstav a je také hlavním centrem pro sport, módu, vědu a umění.

Přístav v Barceloně má tři terminály a je populární pro trajekty směřující na Mallorcu, Ibizu, do Janova a Maroka (Tangier). Přístav také pojme mnoho výletních lodí připlouvajících přes Středozemní moře. Přístavní mola pro trajekty se nacházejí poměrně blízko centra města.

Průvodce přístavem Palma

Palma de Mallorca je hlavní město a přístav na ostrově Mallorca a hlavní město autonomní oblasti Baleárských ostrovů ve Španělsku. Nachází se na jižním pobřeží ostrova v zálivu Palma.
V roce 1983 Palma se stala hlavním městem jedné z nově vytvořených autonomních oblastí Španělska, Baleárských ostrovů, a od té doby se vyvinula do kosmopolitního města a obchodního centra. Členové španělské královské rodiny tráví dovolenou v paláci blízko Palmy.
Počátky města lze vysledovat až do římských dob, a dokonce dnes obyvatelé domů ve staré čtvrti často nacházejí pozůstatky římského impéria doslova méně než jeden metr pod zemi.