Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Bastia

  • Bastia Trajektový Prístav Autem

    Bastia Trajektový Prístav jse nachází na vzdáleném severném výbežku ostrova Corsica. Ze severu (Cap Corse), následujte dálnici D80 a potom spozorujete informacní tabule do prístavu. Z jihu (Ajaccio, Corte, Porto-Vecchio), následujte pobrežní cestu a potém uvidíte informacní tabule k prístavu.

  • Bastia Trajektový Prístav Vlakem

    Vlakové linky operují z Bastia do Ajaccio a Calvi. Stanice jse nachází jenom krátkou vzdálenost z trajektového prístavu Bastia, na 'Rond-point Maréchal Leclerc', ale tam jsou taky taxi, které Vás vezmou z jedného mesta do druhého. Pro více informací ohledem vlaku na Corsice, navštivte web stránku Corsican Rail Services.

  • Ubytování v Bastia

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Bastia před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Bastia pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Bastia

Průvodce přístavem Bastia

Průvodce přístavem Bastia

Bastia je magistrát a město v severní Korsice (Francie), který je také prefekturou Haute-Corse. Bastia je hlavní přístav ostrova a hlavní obchodní město. Historie města sahá až do římské říše, s vytvořením komuny Bigulya na jihu Bastie a začala vzkvétat se zahájením vývozu vína. Navzdory skutečnosti, že v roce 1811 Napoleon jmenoval hlavním městem ostrova Ajaccio a tím začal soupeření mezi dvěma městy, které pokračuje až do teď, Bastia brzy vytvořila silnou obchodní pozici v kontinentální Francii. Moderní přístav, vytvořený v roce 1862 zvládá narůstající provoz s Francií a Itálií, a stal základem místní ekonomiky, a to především díky vývozu zemědělských produktů.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.