COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bonifacio - Santa Teresa di Gallura je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Bonifacio do Santa Teresa di Gallura

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Korsiky do Sardinie

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Bonifacio - Santa Teresa di Gallura

    • 24 Sailings Weekly 50 min
    • Get price
    • 3 Sailings Daily 1 hour
    • Get price

Trajekt z Bonifacio do Santa Teresa di Gallura

Trajektová trasa Bonifacio Santa Teresa di Gallura spojuje Korsika s Sardinie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Moby Lines se plaví 24 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 50 minut. zatímco Trajekty společnosti Ichnusa Lines se plaví 3 krát za den, plavba trvá od 1 hour.

Celkově je tu 45 plaveb týden na trase z Bonifacio Santa Teresa di Gallura mezi Korsika a Sardinie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Bonifacio

Bonifacio je město na jižním cípu francouzského ostrova Korsika. Město leží na pobřeží Středozemního moře a je odděleno od Sardinie 11 km širokým Bonifáckým průlivem. Bonifacio má jediný významný přístav na jižním pobřeží. Město je v letních měsících oblíbenou turistickou destinací, částečně kvůli jeho krásným plážím, ale také různým významným památkám jako jsou věže Torra di Sant' Amanza, Torra di Sponsaglia, kostely Eglise Saint-Dominique de Bonifacio a Eglise Sainte-Marie-Majeure de Bonifacio.

Pro milovníky historie je nesmírně zajímavá starodávná jeskyně Araguina-Sennola, nedaleko města Capello. Našla se zde kostra ženy, která byla nazvána "dámou z Bonifacio" a pomocí přesných uhlíkových metod byl zjištěn přibližný věk nálezu - asi 6570 před naším letopočtem, což je období staršího mezolitu nebo dřívějšího neolitu. Také zde najdete hrob Vasculacciu, v oblasti Figari. Tyto nálezy dokazují, že Bonifácký průliv byl již od těch nejstarších dob využíván jako cesta do vnitrozemí Korsiky.

Trajekty z přístavu Bonifacio se plaví do Santa Teresa di Gallura na Sardinii.


Průvodce přístavem Santa Teresa di Gallura

Sardinské město Santa Teresa di Gallura se nachází na severním cípu Sardinie, v Bonifáckém zálivu. Na hlavním náměstí je řada kaváren a restaurací, které jsou mezi návštěvníky velmi oblíbené. Je však potřeba podotknout, že je mnoho z nich otevřeno pouze během rušné letní turistické sezóny. Rena Bianca je stěžejní pláž, která se nachází kousek od města a potěší své návštěvníky křišťálově čistou vodu, v níž se dá bez obav plavat. Zajímavostí města je věž Longosardo Tower, která se nachází na skalnatém výběžku s výhledem na moře. Její výstavba proběhla v době Aragonské vlády a od té doby je z věže krásný výhled na záliv Porto Longone i bílé útesy, které na Korsice obklopují město Bonifacio. Vlevo sestupuje pobřeží k pláži Rena Bianca, která končí nedaleko útesu Isola Monica, kde je pozůstatek již opuštěných jeskyní.

Přístav města je hlavním výchozím bodem pro trajekty směřující na ostrov Korsika.