Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Janov

 • Janov Trajektový Prístav Autem

  Mužete se dostat do trajektového prístavu Janov ze severu po dálnici A26 a A7, ze západu po dálnici A10 a z východu po A12. Vydejte se výjezdem 'Genoa Ovest', a potom následujte informacní tabule na 'porto'.

 • Janov Trajektový Prístav Vlakem

  V Janove se nacházejí dve vlakové stanice - 'Genoa Brignole' a 'Genoa Piazza Principe'.

 • Janov Trajektový Prístav Adresa

  Port of Genoa (Liguria) - Maritime Station, P.le dei Traghetti Iqbal Masih 5 - 16126 Genova

 • Ubytování v Janov

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Janov před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Janov pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Janov

Průvodce přístavem Janov

Co dělat v Janově?

O Janově se říká, že je to jedno z mála míst, kde nepotkáte davy turistů, což je poměrně zvláštní, neboť je zde řada památek v podobě galerií, muzeí, univerzity z 15. století a v neposlední řadě uskupení paláců, které byly v rámci historického jádra města zapsány na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Italové jsou na toto město právem hrdí, a to nejen díky pamětihodnostem, ale také významným jménů, které jsou s Janovem spojeny - Kryštof Kolumbus, Niccolò Paganini, Giuseppe Garibaldi. Centrum Janova je krásné, patří k těm největším na světě a najdete ho hned vedle hlavního přístavu, který zaujímá délku 15 kilometrů. Dominantu města představuje maják Lanterna s erbem města (červený kříž s bílým podkladem). Neměli byste si nechat ujít ani procházku starou čtvrtí Janova, která se nazývá Boccadesse. Najdete ji v úzké zátoce, charakteristické jsou pro ni barevné domy, množství rybářských lodiček, oblázková pláž a místní vyhlášená zmrzlina. Za návštěvu stojí i janovské námořní muzeum Muma Galata s rozsáhlou a inovativní expozicí či největší akvárium v Itálii, které najdete u starého mola Ponte Spinola.

Jaká je doprava v Janově?

Ve městě dobře funguje hromadná doprava - jezdí zde autobusy, jedna linka metra a tzv. zubačky, s nimiž se dostanete na okolní kopce. Časová jízdenka platí 100 minut a stojí 1,5 Eura.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.