COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Klaipeda - Karlshamn je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Litvy do Švédsko

Provozovatelé trajektů na trase Klaipeda - Karlshamn

    • 7 Sailings Weekly 13 hr
    • Get price
    • 4 Sailings Weekly 13 hr
    • Get price

Trajekt z Klaipeda do Karlshamn

Trajektová trasa Klaipeda Karlshamn spojuje Litva s Švédsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti DFDS Seaways se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 13 hodin. zatímco Trajekty společnosti TT Line se plaví 4 krát za týden, plavba trvá od 13 hodin.

Celkově je tu 11 plaveb týden na trase z Klaipeda Karlshamn mezi Litva a Švédsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Klaipeda

Klaipeda je třetí největší město v Litvě. Nachází se v místě, kde se řeka Dane vlévá do Baltského moře. Protože městu v minulosti vládli Prusové, Němci či Sověti, má bohatou minulost a toto dědictví ho činí velmi atraktivním pro turisty. Většina památek se nachází v centru města. Některé ze starších budov jsou polodřevěné a architektonicky se podobají domem v Německu, Francii, Anglii, Dánsku a jižním Švédsku.

Hlavní přístav ve městě hraje důležitou roli v litevské dopravní síti. Poskytuje připojení k pozemním, námořním a železničním tratím v celé Litvě. Přístav je určen pro osobní i nákladní dopravu. Je tu spousta vykládacích společností a prostorů na opravy a stavbu lodí. Přístav je v jihozápadní části města a nabízí osobní trajektovou přepravu do Kielu a Karlshamnu.


Průvodce přístavem Karlshamn

Karlshamn se nachází na jižním pobřeží Švédska.
Karlshamn dostal Královskou listinu a městské výsady v roce 1664, kdy král Karel X. Gustav uvědomil strategickou polohu přístavu v blízkosti Baltského moře. V roce 1666 bylo město pojmenováno Karlshamn, což znamená "Karlův přístav" - na počest švédského krále.