COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Langnas - Turku je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Langnas do Turku

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Alandu do Finsko

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Langnas - Turku

    • 7 Sailings Weekly 4 hr 15 min
    • Get price
    • 7 Sailings Weekly 4 hr 5 min
    • Get price

Trajekt z Langnas do Turku

Trajektová trasa Langnas Turku spojuje Alandy s Finsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Viking Line se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 4 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Tallink Silja se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 4 hodin 5 minut.

Celkově je tu 14 plaveb týden na trase z Langnasu Turku mezi Alandy a Finsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Langnas

Langnas je přístavní město na východě regionu Lumperland ve Finsku. Město je sídlem nejstaršího kostela v regionu, který je zasvěcen svatému Ondřejovi a jehož historie sahá až do roku 1720. V roce 1960 byl ve městě postaven trajektový terminál, který byl navržen architektem jménem Bengt Lundsten. Terminál byl využíván od roku 1965 do roku 1975, později byl uzavřen a v roce 1993 zcela zrušen. Nový terminál byl postaven v roce 1999, a to hlavně z toho důvodu, aby se vytvořil prostor pro velké výletní trajekty na trase Turku-Stockholm.

Z přístavu Langnas se trajekty plaví do Stockholmu a Turku. Check-in se pro ty, kteří cestují s automobilem otevírají 30 min před odchodem do Stockholmu a 1 hodinu před odchodem do Turku.


Průvodce přístavem Turku

Turku je nejstarším městem a prvním hlavním městem Finska. Dnes je hlavním městem regionu Jihozápadní Finsko. Název je odvozen od slovanského slova "obchod". Švédský název města je Abo. Turku se spojuje dálnicí do Petrohradu a Stockholmu. Město je významným přístavem pro přepravu nákladu a osob s Alandu a Švédska. Tradičně, Turku se považuje za "Vánoční město", ve kterém se stanoví hlavní vánoční strom v zemi a každoročně se zde koná velké množství kulturních akcí. Město zažilo války a invaze, požáry a jiné katastrofy. A po velkém požáru, který zničil téměř celé centrum města v 1827, Turku se musel přestavět téměř od nuly. Město má bohatý kulturní život: několik divadel, filharmonie, festivaly komorní hudby, jazzu a rocku. Rockfestival Ruisrock Festival je jedním z nejstarších a to nejen ve Finsku, ale také ve Skandinávii.