Mahon
Alcudia
Trajekty do Mallorca
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Mahon do Alcudia

Trajektová trasa Mahon Alcudia spojuje Menorca s Mallorca a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Trasmediterranea se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 3 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Trasmed GLE se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 3 hodin 15 minut.

Celkově je tu 8 plaveb týden na trase z Mahonu Alcudia mezi Menorca a Mallorca. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů z Mahon do Alcudia

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Menorcy do Mallorca
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Mahon do Alcudia?

  Doba plavby trajektem z Mahon do Alcudia je přibližně 3h 15m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Mahon a Alcudia?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Mahon do Alcudia. Jedná se o
  • Trasmediterranea
  • Trasmed GLE
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Mahon do Alcudia?

  Rezervujte si trajekty z Mahon do Alcudia prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Mahon do Alcudia?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Mahon do Alcudia s
  • Trasmediterranea
  • Trasmed GLE
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Mahon do Alcudia?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Mahon do Alcudia s
  • Trasmediterranea
  • Trasmed GLE
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Mahon do Alcudia?

  Ne, domácí zvířata nejsou na palubě trajektů povolena.
 • Jaká je vzdálenost z Mahon do Alcudia?

  Vzdálenost mezi Mahon a Alcudia je přibližně 67 námořních mil.

Průvodce přístavem Mahon

Španělské město Mahon je hlavním městem ostrova Menorca, který je součástí Baleárských ostrovů. Mahon leží na východním pobřeží ostrova. Je to hlavní přístav ostrova a druhý nejhlubší přírodní přístav na světě, který zasahuje asi 11 km do vnitrozemí. Město je typické svojí architekturou, která je kombinací starých a nových prvků. Odráží španělskou historii, stejně jako historii samotného ostrova, a je to patrné zejména na budovách a v muzeích. V centru Mahon je náměstí Placa de S'Esplanada, což je ideální místo k posezení v některé z kaváren, které se nacházejí v okolí náměstí. Pokud přejdete z náměstí na promenádu ​​Carrer d'Isabel II, naskytne se Vám nádherný pohled na přístav. Při procházce uličkami mají turisté možnost vidět elegantní georgiánské domy s výhledem na přístav. Největší muzeum ostrova, Museu de Menorca, zobrazuje archeologickou minulost ostrova a také je zde k dispozici sbírka výtvarného umění.

Trajektový přístav Mahon má celoroční spojení se španělskou pevninou (Barcelona a Valencie). Trajekty také jezdí do Palmy a na Alcudia, Mallorcu a Ibizu. V letní sezóně jsou také možné plavby do Ciutadelly.


Průvodce přístavem Alcudia

Alcudia je město na španělském ostrově Mallorca, který je součástí Baleárských ostrovů. Hradby ze 14. století kolem centra města jsou oblíbenou atrakcí a když už jste na jejich vrcholu, je možné vidět téměř celé město. K dalším turistickým atrakcím patří pozůstatky římského města, které se nacházejí kousek od městských hradeb, které jsou naproti kostelu sv. Jaume. Na sever od města je býčí aréna z 19. století a ve staré části města se v neděli a úterý koná trh, který je vždy plný lidí. Návštěvníci ve městě najdou celou řadu krásných restaurací, kaváren a barů, které se nacházejí hlavně v okolí přístavu.

Trajektové linky z přístavu Alcudia jezdí do Barcelony, Denie a Valencie. Čas plavby do těchto destinací může být až 7 hodin, pokud se plavíte konvenčním trajektem, ale jen přibližně 3 hodiny, pokud upřednostníte rychlý trajekt.


Mahon do Alcudia Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 26/02/2024 a 03.03.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Trasmed GLE 19:30 23:15 3 hodin 45 minut Mon

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.