COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Milos - Pireus je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Atény

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Milos - Pireus

  • 1 plavba týdně 5 hod 15 min
  • Zjistit cenu
  • 13 plavby týdně 3 hod
  • Zjistit cenu
  • 3 plavby denně 3 hod 20 min
  • Zjistit cenu
  • 4 plavby týdně 5 hod
  • Zjistit cenu
  • 1 plavba týdně 6 hod 15 min
  • Zjistit cenu
  • 7 plavby týdně 2 hod 40 min
  • Zjistit cenu

Trajekt z Milos do Pireus

Trasa trajektu z Milosu Pireus spojuje Kykladské ostrovy s Atény i nyní je provozovaná 6 lodními společnostmi. Anek Lines provozuje své plavby až 1 krát týden, Aegean Speed Lines 13 krát týden, SeaJets 3 krát den, Zante Ferries 4 krát týden, Minoan Lines 1 krát týden & Trajekt společnosti Golden Star Ferries je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 47 plavby týden na trase z Milosu Pireus mezi Kykladské ostrovy a Atény, s 6 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Milos

Sopečný ostrov Milos, vytvořený v unikátním tvaru podkovy, je součástí Kyklad v Řecku.
Miloš je známý sochou Afrodity ("Venus de Milo", která se nyní nachází v Louvre), sochami řeckého boha Asklépia (dnes v Britském muzeu) a Poseidonu.
Návštěvníci nemají šanci zůstat lhostejné k tomuto ostrovu od okamžiku svého prvního kroku na ostrově.


Průvodce přístavem Pireus

Řecké město a přístav Piraeus je jedním z největších přístavů v celém Středomoří a třetím největším na světě. Stal se navíc hlavním střediskem pro trajektovou síť, která zasahuje do Egejského moře. Piraeus je důležité město samo o sobě, a to bez ohledu na skutečnost, že je často považováno za předměstí Atén, řeckého hlavního města, které je situováno v jeho těsné blízkosti. Bez ohledu na vzdálenost Atén má nábřeží Piraeus svůj vlastní výrazný vzhled s důrazem na nejatraktivnější části města, které se nachází ve východní čtvrti vedle přístavu Mikrolimano a přístavu Zea Marina. Místní oblíbenou událostí je Mezinárodní filmový festival Ecocinema, který se koná každoročně koncem února. V kinech Atticon Cinema a Cineac Cinema, která se nachází na náměstí, se promítá řada filmů.

Plno restaurací, barů a nočních klubů. Okolí nábřeží bylo přestaveno před olympijskými hrami v Aténách a výsledek této činnosti představuje nová přístavní promenáda lemována stromy, která navíc protíná středověké městské hradby. Tyto hradby sloužily jako vzpomínka a jako pohled na bohatou minulost města.