Minoan Lines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Minoan Lines

Minoan Lines je přední řecká trajektová společnost, která propojuje domácí a mezinárodní přístavy a bezpečně a pohodlně dopraví své zákazníky do cíle.

Společnost Minoan Lines disponuje flotilou těch nejmodernějších vysokorychlostních trajektů. Díky zaměření na potřeby zákazníků a stále zvyšování kvality a rozsahu svých služeb se společnosti již od svého založení úspěšně daří udržovat si ten nejvyšší stupeň spokojenosti svých zákazníků.

Na palubě najdete jedno z nejlepších vybavení v trajektových sektoru, jako například velký výběr kajut, salonků a barů, nákupní centra, dětské zóny, bazén, diskotéku, kino a mnoho dalšího.

Cestování s Minoan Lines je srovnatelné s pobytem v turistickém resortu. Vaše dovolená se tedy opravdu začíná už vstupem na palubu.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Minoan Lines s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Na palubě Minoan Lines

Minoan Lines routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.