COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Minoan Lines

Minoan Lines je přední řecká trajektová společnost, která propojuje domácí a mezinárodní přístavy a bezpečně a pohodlně dopraví své zákazníky do cíle.

Společnost Minoan Lines disponuje flotilou těch nejmodernějších vysokorychlostních trajektů. Díky zaměření na potřeby zákazníků a stále zvyšování kvality a rozsahu svých služeb se společnosti již od svého založení úspěšně daří udržovat si ten nejvyšší stupeň spokojenosti svých zákazníků.

Na palubě najdete jedno z nejlepších vybavení v trajektových sektoru, jako například velký výběr kajut, salonků a barů, nákupní centra, dětské zóny, bazén, diskotéku, kino a mnoho dalšího.

Cestování s Minoan Lines je srovnatelné s pobytem v turistickém resortu. Vaše dovolená se tedy opravdu začíná už vstupem na palubu.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Minoan Lines s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Všechny trasy Minoan Lines

Alternativní společnosti a trasy