Trajekt z Mykonos do Tinosu

Trasa trajektu z Mykonos Tinos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Blue Star Ferries provozuje své plavby až 6 krát týden, Cyclades Fast Ferries 3 krát den, SeaJets 14 krát týden & Trajekt společnosti Golden Star Ferries je k dispozici 3 krát den.

Celkově jsou tady v nabídce 62 plavby týden na trase z Mykonos Tinos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Mykonos - Tinos

Průměrné ceny na trase Mykonos Tinos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Mykonos Tinos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Mykonos

Mykonos je řecký ostrov patřící k souostroví Kyklady, a nachází se mezi ostrovy Tinos, Syros, Paros a Naxos.
Je to jeden z nejmenších ostrovů Kyklad, Mykonos je samozřejmě nejlépe známý pro své přírodní krásy, s bohatou historií, písečnými pláží a rušným nočním životem.
Mykonos Chora je přístavní město na ostrově, a podle mnohých je to řecký Saint-Tropez.

Průvodce přístavem Tinos

Tinos je jeden z největších ostrovů Kyklad v Řecku.

Tinos je známý mezi řeky kostelem Zvěstování Panny Marie, jeho četnými větrnými elektrárnami, malebnými holubníky a vesnicemi.

Tinos se nachází v blízkosti geografického středu souostroví Kyklad, a kvůli kostelu Zvěstování Panny Marie Tinos je také centrem každoroční poutě na oslavu Panny Marie (15. srpna).