Nynashamn
Gdaňsk
Trajekty do Polsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Nynashamn do Gdaňsk

Linka Nynashamn Gdaňsk spojuje Švédsko s Polsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Polferries. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 18 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Nynashamn Gdaňsk se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Švédska do Polsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Nynashamn do Gdaňsk?

Doba plavby trajektem z Nynashamn do Gdaňsk je přibližně 18h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Nynashamn a Gdaňsk?

Existuje 1 trajektový operátor pro Nynashamn až Gdaňsk a toto je
  • Polferries

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Nynashamn do Gdaňsk?

Rezervujte si trajekty z Nynashamn do Gdaňsk prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Nynashamn do Gdaňsk?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Nynashamn do Gdaňsk s
  • Polferries

Můžete vzít své auto na trajekt z Nynashamn do Gdaňsk?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Nynashamn do Gdaňsk s
  • Polferries

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Nynashamn do Gdaňsk?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Polferries

Jaká je vzdálenost z Nynashamn do Gdaňsk?

Vzdálenost mezi Nynashamn a Gdaňsk je přibližně 260 námořních mil.

Průvodce přístavem Nynashamn

Švédské město a přístav Nynashamn se nachází v kraji Stockholm, přičemž leží přibližně 60 km jižně od města Stockholm. Přístav je jednou z hlavních zastávek na švédské pevnině, odkud trajekty vyplouvají směrem na ostrov Gotland. Během letních měsíců navštíví město mnoho lidí - Nynashamn je oblíbený mj. u Švédů, kteří si zde užívají dovolenou. V létě město hostí přístavní párty, kdy je přístav plný nejen lodí všech velikostí, ale i návštěvníků. Když se konají místní řemeslné veletrhy, turisté často, jako dopravní prostředek, volí oblíbený parní vlak, který spojuje města Nynashamn a Stockholm. Nynashamn má v nabídce řadu restaurací, butiků i obchůdků s místním zbožím. Jedná se o nové a moderní město, v němž historické stavby nenajdete. Není tedy zde toho mnoho k objevování. K dispozici je knihovna a kino s jednou obrazovkou i několik obchodů, jejichž nabídka je omezená, neboť prodejci zajišťují především potřeby místních obyvatel. Na začátku 20. století se město Nynashamn proslavilo jako lázeňské místo, ačkoli většina zařízení byla uzavřena před koncem první světové války.

Z přístavu plují trajekty na Gotland a do polského Gdaňska.


Průvodce přístavem Gdaňsk

Gdaňsk je hlavní město Pomořanského vojvodství, leží na břehu Baltského moře v Gdaňském zálivu. Je součástí trojměstí (společně s městy Sopoty a Gdyně) s populací asi 750 000 lidí, přičemž počet obyvatel samotného Gdaňska je 455 000 lidí. Gdaňsk představuje oblíbenou turistickou destinaci, kam míří návštěvníci z celého světa kvůli tamní 1000 leté historii a velkolepé architektuře. Staré město láká téměř tolik turistů co města Krakov či Varšava.

Gdaňsk má zajímavou minulost, během Zlatého věku dosahovalo město obratu většího než obrat Britské Východoindické společnosti, aspekty následujícího vývoje města jsou však poněkud komplikovanější a příležitostně i dramatické. Dnešní Gdaňsk je nejen hlavní námořní přístav v Polsku, jedná se navíc o důležité kulturní i vzdělávací centrum, kde se ekonomika stěhuje do nových oborů jako například petrochemie, elektronika, telekomunikace, a to společně s tradičními odvětvími lodní dopravy.

Trajektovou přepravu mezi Gdaňskem a švédským městem Nynäshamn (jižně od Stockholmu) provozuje společnost Polferries, přičemž plavba trvá asi 18 hodin.


Nynashamn do Gdaňsk Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 17/06/2024 a 23.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Polferries 18:00 12:00 18 hodin Každý den

Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.