COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Malmo - Travemunde je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Švédska do Německo

Provozovatelé trajektů na trase Malmo - Travemunde

    • 19 Sailings Weekly 8 hr 45 min
    • Get price

Trajekt z Malmo do Travemunde

Linka Malmo Travemunde spojuje Švédsko s Německo. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Finnlines. Plavba probíhá 19 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 8 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Malmo Travemunde se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Malmo

Švédské město Malmö je hlavním městem poloostrova Skåne. Město se změnilo po výstavbě unikátního Öresundského silničního a železničního mostu, klenoucí se nad mořskou úžinou mezi dánskou metropolí Kodaň a švédským Malmö. Kdysi upadající město tak bylo oživeno novými budovami, obchody, biotechnologickými a IT firmami. Navzdory tomuto rozvoji si město zachovalo svou příjemnou atmosféru a má celou řadu kulturních památek včetně muzea Moderna Musee Malmö, které sídlí v bývalé elektrárně a v němž jsou vystavena současná umělecká díla z celého světa. Ve městě je k dispozici široký výběr kvalitních restaurací, kaváren a barů.

Všechny městské muzea najdete pohromadě v prostoroch pevnosti Malmöhus, což je ideální pro toho, kdo plánuje navštívit vše v jeden den. Muzea zde pokrývají přírodní vědy, historii města nebo i výtvarné umění. Dalším místem, které stojí za návštěvu, je umělecká halaMalmö Konsthall proslulá využitím světla a prostoru ve své galerii.

Trajekty z přístavu v Malmö směřují do Travemünde v Německu.


Průvodce přístavem Travemunde

Travemünde je okres města Lübeck, nachází se na ústí řeky Trave v zátoce Lübeck. Travemünde vzniklo z pevnosti, která se nachází zde od 12. století, postavenou Jindřichem Levem, vévodou Saska, pro ochranu ústí Trave. On se stal městem v roce 1317 a v roce 1329 se stal majetkem svobodného města Lübeck, kterého od té doby vlastnil. Jeho zdi-opevnění byly zbořeny v roce 1807. Travemünde je také areál (od roku 1802) a největší německý přístav v Baltském moři s destinací ve Švédsku, Finsku a dalších pobaltských zemích.
Každý rok asi 1 milion cestujících projde trajektovým terminálem Travemünde, kteří směřují na výlet na pobřeží Baltského moře. Terminál je také kontaktním místem pro řadu luxusních výletních lodí z celého světa.