COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Paldiski - Kapellskar je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Paldiski do Kapellskar

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Estonska do Švédsko

Provozovatelé trajektů na trase Paldiski - Kapellskar

    • 6 Sailings Weekly 9 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Paldiski do Kapellskar

Linka Paldiski Kapellskar spojuje Estonsko s Švédsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, DFDS Seaways. Plavba probíhá 6 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 9 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Paldiski Kapellskar se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Paldiski

Estonské přístavní město Paldiski se nachází na pobřeží Baltského moře na poloostrově Pakri na severozápadě země. Původně to byla švédská osada zvaná Ragervik, dokud zde Rusové v 18. století nepostavili vojenskou námořní základnu. Město se vyznačuje mnoha opuštěnými budovami v sovětském stylu. Nachází se 45 km západně od Tallinnu, ale je obývané množstvím etnických Rusů. Začátkem 60.let se město stalo školícím centrem sovětského námořnictva. V současnosti se zde nacházejí dva jaderné reaktory, které zaměstnávají 16 tisíc lidí. Vzhledem k jeho strategickému významu bylo město zcela obklopeno ostnatým drátem dokud z něj v roce 1994 neodešla poslední ruská válečná loď.

Dva přístavy ve městě získali v uplynulých letech velkou investiční podporu, a díky ní byly zafinancované nová kotviště a zařízení pro cestující. Pravidelně se odsud vyplavují trajekty do švédského Kapellskäru, trajektové spojení je I s finským Hanko a německým Lübeckem.


Průvodce přístavem Kapellskar

Kapellskär se nachází na východním pobřeží Švédska a je pravděpodobně nejlépe známý mezi místními obyvateli jako vstupní brána do Alandu a dál.