Trajekt z Portsmouthu do Fishbournu

Linka Portsmouth Fishbourne spojuje Anglie s Isle of Wight. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Wightlink. Plavba probíhá 25 krát v každém den s dobou plavby přibližně 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Portsmouth Fishbourne se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Portsmouth - Fishbourne

Průměrné ceny na trase Portsmouth Fishbourne

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Portsmouth Fishbourne je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Portsmouth

Portsmouth je hlavní britská námořní základna, která se nachází v hrabství Hampshire na břehu průlivu Solent, který odděluje Anglii od ostrova Wight. Staří Římané postavili zde pevnost, jejíž ruiny jsou stále zachovány. Portsmouth se nejvíce vyvinul pod nadvládou Tudorů, kdy byl založen lodním dok, prospívající i v naší době. Dnes Portsmouth je velké průmyslové město a přístav přijímá fregaty a trajekty, které spojují město s ostrovem Wight.
Starý Portsmouth, který se nachází kolem původního přístavu, zachovává některé z Gregoriánských a trochu Tudorovských rys. Na východě se nachází Southsea - rezidenční areál předměstí s oblázkovou pláží a spoustou penzionů.

Průvodce přístavem Fishbourne

Fishbourne je malá obec mezi Woottonem a Reidem na ostrově Wight.

Malá vesnice Fishbourne je první věc, kterou návštěvníky mohou vidět na ostrově Wight.

Ležící mezi Cowesem a Reidem na severovýchodním pobřeží ostrova, Fishbourne je terminálem pro dopravu trajektů, které tvoří pravidelné plavby do Portsmouthu.